Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha kiderülne a barátnőtökről, hogy súlyos depresszióval küzd? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
mindig mosolygott és semmit nem lehetett látni rajta. jó néha volt rossz kedve, de hát az kinek nincs? ezért nem is gondoltam másra. de egyszer nagyon kibukott és elmondott nekem mindent. most attól fél h elhagyom mert, hogy szerinte "sokkal könnyebb lenne egy normális csajjal) de nekem eszembe sem jutott elhagyni.
2009. aug. 19. 22:42
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

előző vagyok

hát mi sem találkozhatunk sűrűn mert itthon vagyok anyummal... (ő 35km-re lakik tőlem)

msn-en is beszélünk és az is sokat segített mert így is mindig fel tud vidítani, ha nem tud feljönni msn-re akkor felhív. :)

nem kell egész nap együtt lennetek csak érezze a lány hogy mellette vagy, szereted :)

2009. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tényleg a legfontosabb az, hogy mindig érezze, hogy te szereted és mellette leszel jóban-rosszban. Bevallom, én is a barátnődhöz hasonló vagyok. De már rájöttem, hogy az egyik bajom, hogy azt érzem, sosem szeretnek engem eléggé, igazán. Amúgy egy mosolygós, általában barátságos lánynak tartanak az ismerőseim, csak igyekszem jól leplezni, mennyire rosszul vagyok. Szóval a fontos, hogy valaki igazán szeresse és ezt érezze is, hogy valakinek fontos ezen a világon!

Egyébként amikor a barátnőd kibukott, miket mondott neked?

2009. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nagyon kedvetlen volt. a szokásosnál jobban, és kezdtem érezni, hogy valami nem oké. kérdezgettem és elkezdtek ömleni belőle a szavak, hogy miért lett depressziós, hogy mik voltak mikor dokihoz járt, miket érez mikor megvágja a csuklóján az ereit, a gondolatait a halálról mindent elmondott. aztán utána azt írta megérti ha most szakítok vele és keresek egy "normális" csajt. azt hittem nem hiszek a szememnek mikor a szakításról írt. gyorsan megnyugtattam, hogy nekem senki másra nincs szükségem csak rá. legszívesebben elvinném abból a környezetből messzire. ide hozzám. itt senki sem bántaná, mindenki szeretné. de 2 oka is van amiért nem lehet. 1.: még nincs 18 éves a 2.: nagyon ragaszkodik a barátaihoz, előttem csak Ők voltak Neki és nagyon közel kerültek egymáshoz.
2009. aug. 21. 23:37
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor marad az, hogy msn, skype vagy telefon, és vidítsd fel, hogy ameddig "veled van" legalább addig legyen jókedvű-legeslegelső voltam.

Amúgy lehet tudni valamit, hogy miért depressziós? van-e valami konkrét oka? Kérdezgesd, hogy mit mondott a doki, hogy miket csináljon, amikor jön ez az érzés, és kérdezd, hogy úgy tesz-e, ahogy ő mondta...figyelni kell, mert egy betegnek nincs betegségtudata, és az szép és jó, hogy eljár kezelésre, de utána is úgy kell tenni, ahogy a doki mondja

2009. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem mondott neki semmi használhatót a doki az Ő elmondása szerint. nagyon sokat bántották (lelkileg) meg önbizalom hiányos volt (ezt már sikerült kicsit feljebb tornáznunk) és kisebbségi komplexusa van/volt.
2009. aug. 22. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!