Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmadik személy felbukkanása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik személy felbukkanása a távkapcsolatban?! 18/L

Figyelt kérdés
Megpróbálom minél rövidebben összefoglalni a történetemet. A jelenlegi párommal lassan másfél éve vagyunk együtt, de úgy hozta a sors, hogy nyáron kiköltöztem külföldre ideiglenesen. Következő nyárig biztos itt maradok, de ha akarok akár tovább is. Otthon a kapcsolatunk tökéletes volt, mindenki irigykedett ránk. Úgy gondoltam, hogy a távkapcsolat se lesz probléma nekünk. De valahogy az esti beszélgetések elszürkültek, nem tudunk mit mondani a másiknak. Havonta egyszer tudunk találkozni 2-3 napra, akkor nagyon boldogok vagyunk, de részemről a hónap további része boldogtalanságban telik. Vagyis részben. Mivel az új sulimban rögtön el kezdett barátkozni velem egy kedves fiú osztálytársam, és egyértelmű, hogy vágyna többre is akár. De mivel van barátom tettben nem lépett. Viszont írásban már minden témáról volt szó köztünk, tudom mit tenne, ha lenne rá lehetősége. A baj az, hogy a vonzalom kölcsönös a részemről is. Vágyok is rá, de az eszem meg mondja, hogy nem szabad hisz kapcsolatban vagyok. De mégis jól esik a közeledése. Nem tudom eldönteni, hogy megéri engedni a harmadik személy vonzalmának vagy utasítsam el teljesen abban a tudatban, hogy minden látni fogom még utána is?
2012. dec. 7. 21:00
1 2
 11/11 anonim válasza:
Kérdező szerintem élj a lehetőséggel mert ha a lelkedben vonzónak talállod a 3.pasit akkor már csak karnyújtásnyira van a félrelépés.... nem rosszból mondom mert nincs jogom elítélni senkit sem a távkapcsolat meg halott dolog de még fiatal vagy :DD Üdv.Erika
2016. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!