Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan dicsekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan dicsekszik velem, ez normális?

Figyelt kérdés
Amikor buliban táncolunk , azt figyeli , hogy reagálnak rá mások,( idegenek , ismerősök) állandóan megjegyzi , hogy mindenki milyen féltékeny rá , amiért vele táncolok. Amikor a haverjaival vagyunk folyton fogdos, csókolgat, és miután haza megyünk , széles vigyorral közli , hogy milyen féltékenyek rá a barátai..Miért csinálja ezt? Ez normális? Mert én kezdem úgy érezni hogy egy trófeának tekint, amit mindenkinek mutogatnia kell. ( 2 hónapja vagyunk együtt)
2012. dec. 7. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
igen az
2012. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

na tessék most bizonyosodik be hogy jobban szeretnéd ha leszarna, és nem csinálná ezeket.


értem én mit mondasz, és azt hogy ez csak egy darabig jó utána uncsi. ha leszar az meg érdekes mert mindig más miatt

2012. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg istennő vagy akkor el kell dicsekedni vele,hogy a haverok bosszankodjanak :D
2012. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Igényes ember lehet, ha arra kell neki, hogy a haveroknak mutogasson meg verje a mellét. Csak hogy bizonygathassa, hogy nála minden rendben az ágyban - pedig általában ilyenkor pont nem :D


A trottyosok szokták ezt csinálni, bár azoknak van rá keret.

2012. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szolj neki h zavar. Amugy sztem csak nagyon buszke rad :)
2012. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dobd ki! Az ilyen kis "ki ha én nem" fiúkat szoktam utálni, rengeteg ilyet látni buszon,villamoson! Nem is csajukkal foglalkoznak hanem idegen srácokkal.


- jellemző a nevetgélés

- tipikus nézés amivel jelzi hogy "hehe nem van csajom neked nincs te kis lúzer"

2012. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

teljesen normális!

Ő csak büszke arra hogy ilyen jó nője van

2012. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Abszolút nem normális!


Félreértik akik azt hiszik büszke. Ha büszke lenne, akkor dicsérné mások előtt és a lány háta mögött, hogy milyen kedves, szép és milyen boldog vele, nem pedig az lenne a CÉL, hogy MÁSOKAT FÉLTÉKENNYÉ tegyen! Cirkuszi majomnak használja a csajt, vagy mert tapasztalatlan, eddig nem volt barátnője, vagy nem néztek ki túl jól. Talán a haverjai eddig szívatták Őt vagy szidták a barátnőit...de idegenekkel szemben is így viselkedik. Meg kellene tőle kérdezni! Tuti, hogy kisebbségi komplexusa van, azért akarja ilyen szinten megélni, hogy neki jó, másoknak meg "rossz".

A barátnő szemszögéből ez nagyon nem korrekt! Ő nem kirakati bábú vagy a féltékennyé tevés tárgya akar lenni, ha jól gondolom...

2013. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!