Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet oldani egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet oldani egy párkapcsolatot, úgy hogy valamelyik fél nem tudott magyarúl beszélni?

Figyelt kérdés
Volt valamilyen gondotok, és milyen nyelven beszéltetek, hogy oldottátok meg?
2009. aug. 20. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
személyes tapasztalatom nincs, de az egyik közeli barátnőm barátja lengyel. egyikük sem tud a másik nyelvén, angolul viszont mindketten elég jól:)
2009. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer összejöttem egy Svéd lánnyal.

Mellesleg megjegyzem, hogy a svéd csajok sokkal kedvesebbek(bár az sincs kizárva, hogy én körülöttem van túl sok bunkó csaj)

Mivel én csak pár szót tudok svédül, ő meg nem tud magyarul, így angolul beszélgettünk.

Nekem még könnyebb is volt közölni az érzéseimet.

PL: Romantikus helyzet... este, patakpart... és akkor kértem, hogy tanítson svédül.

És akkor ilyeneket kérdeztem, hogy ogymondod szeretlek... Hogymondod csókolj meg stb...

még mindig nem felejtettem el, és azóta is jó kapcsolatban vagyunk

2009. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos, csak a szüleimről tudok nyilatkozni. Anyukám magyar, apám angol. Mikor megismerkedtek, anyu még nem tudott valami jól angolul, tehát részben angol, részben magyar szavakból tette össze a mondatait. Apám pedig összeszedett egy kis magyar tudást és így könnyebben értették meg egymást. Szerintem meg lehet oldani. Az angol általában mindenre jó..mondjuk a barátod spanyol, te nem tudsz spanyolul, viszont mindketten tudtok angolul, akkor megoldható.
2009. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
en magyar vagyok, a pasim meg angol, nem tokeletes az angolom, de semmi gondunk nincsen, ha nem jut eszembe egy szo, akkor korulirom, nagyon segitokesz, egyaltalan nem okoz problemat a nyelv, sot szerintem igy sokkal izgibb a dolog, nagyon sok vicces szituacio adodik ebbol
2009. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
en is ismerek olyat akinek lengyel pasija volt es angolul beszeltek. de nekem is volt igy alakuloban kulfoldi sraccal kapcsolat, vele felig angolul felig az o nyelven beszeltunk. szval megoldhato ha van egy kozos nyelv :)
2009. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve volt egy nyári kapcsolatom egy nemzetközi táborban.Én németet tanultam ott, egy német pasi pedig magyart.Mivel angolul egy büdös mukkot nem tudtam, ezért németül próbáltam beszélni vele.De aztán végülis szavak nélkül is megértettük egymást.Sajnos aztán a kilóméterek közénk áltak, mert mind a ketten még suliba járunk...de talán majd egyszer újra összehoz minket a sors:)
2009. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldható. Amerikai fiúval vagyok, jól beszélek angolul, de tőle is tanultam már egy csomó kifejezést. Menni fog az. Ha nem jut eszedbe egy szó, ne pánikolj, írd körül, vagy keress egy olyan szinonimát ami eszedbe jut.
2009. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te sem tudsz MAGYARUL mi itt a probléma?
2009. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!