Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az érettség mennyire függ az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érettség mennyire függ az életkortól?

Figyelt kérdés
Én lassan 30 leszek, barátnőm 21 még csak, de nagyon komolyan gondolja család gyerekek, én is ezt szeretném, szerintetek egy 21 évesnek lehet ilyen komoly gondolkodása?
2012. dec. 8. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet
2012. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
simán lehet, a kor és a komolyság nem feltétlen egyenesen arányos egymással:))
2012. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

persze, hogy lehet :)

az én véleményem az, hogy valaki tizenéves korában is lehet agyilag érett dolgokhoz, de van aki 30 éves korában is egy idióta marad.. abszolút nem kortól függ az érettség :) sok sikert, boldogságot nektek :)

2012. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fke ***** válasza:

ez nem komolyság kérdése. én pl 16 évesen tervezgettem a házasságot az első barátnőmmel... :D


Inkább arról van itt szó, hogy az ő célja az hogy saját családja legyen. Mivel te 30as vagy gondolom nem egy lyukban élsz már. Veled lehet tervezni. Nem azt mondom, hogy ezért van veled, de logikus, hogy ha ez a vágya az életben, akkor olyan pasit keres magának akivel meg tudja valósítani értelmes időn belül. Onnan gondolom ezt, hgy én ugyanez vagyok férfiban, mindig is családot akartam és olyan nőt kerestem, aki nálam idősebb egy picivel, tapasztaltabb életügyekben stb (nem gazda és lakása sincs félre ne értse valaki).


Emelett lehet még gyermeteg lélek. :)


Ha teis erre vágysz és szeretitek egymást, akkor vágjatok bele!

2012. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet. Itt van rá egy példa:

én 22 éves vagyok, az exem 27 de úgy viselkedik mint egy éretlen tacskó. Engem hibáztat mindenért, az én okomat csinálja, engem szól le milyen vagyok, meg hogy hogy viselkedtem, holott ő nincs tisztában azzal ki is ő, milyen ember, nem kezd semmit se az életével csak reggeltől estig a számítógép.. Azt viszont nem tudja hangoztatni miért voltam olyan amilyen. (szerintetek ki akar élni egy másik lány árnyékában?) és nyilvánvaló hogy érzelmileg ő az éretlen és nem képes normális párkapcsolatra. Azt hiszi mással jobb lesz, de ha továbbra is ilyen marad (és ilyen fog maradni mert nem tud változni, mert ismerek olyan embereket mint ő és ők sem változtak. Vissza nyal a fagy) amilyen most ne várjon sikereket. Persze ő tökéletesnek véli magát, hibátlannak, nem ismeri be a hibáit, de én csak annyit mondok ha valaki nem ért valamihez ne fogjon bele!!!

2012. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez nem érettség kérdése.


21 évesen belerohanni egy házasságba és gyerek vállalásba pont az érett gondolkodás ellenkezőjére vall.

10 év múlva emiatt lesztek elváltak.

2012. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok, és én is nagyon komolyan szeretnék egy családot, és minimum 2 gyereket. Persze nem most, meg nem is 1-2 év múlva. Nah meg az érett gondolkodás ennyiben azért nem nyilvánul meg. Ismerek olyan embereket, akik jóval idősebbek mint én, és szeretnének már gyereket, de én a 16 éves "érettségemmel" látom rajtuk hogy jelenlegi állapotukban teljességgel alkalmatlanok a gyerekvállalásra.
2012. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!