Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön egy mackós gyengéd férfi?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 14:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Picit vagyok 170 felett, nem tudom pontosan.

Szeretem a mackókat, de nekem elengedhetetlen, hogy magas is legyen. Betakar. Télen véd a hótól, nyáron a naptól. :)

Szeretek szó szerint felnézni a férfire.

Nálam alacsonyabb férfivel olyan hülyén érzem magam. Nem az érdekel, hogy hogy mutatunk, meg mások mit szólnak, hanem hülyén érzem magam. Mintha én lennék a mamija és nekem kéne őt megvédenem. Ez így tudom, hogy ostobán hangzik, de így érzem.

2012. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jajjj, bocsánat, azt hittem nekem szólt a kérdés. :)))
2012. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"nyáron a naptól védjen"

-veszel egy napernyőt


PROBLEM SOLVED :D


amúgy meg kérdező, legyél férfias, határozott ilyenek, az jobban bejön, meg lefogyni se egy olyan nagy wasistdas... aztán gyúrmázz is, meglátod milyen jól érzed magad tőle!

2012. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem túl jó a humorérzéked. :)

Képletes megjelenítés volt. ;)

2012. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem adtam rá okot, hogy ilyen hangnemben beszélj velem. Már, ha nekem szántad.

Amennyiben mindenféleképp közzé akarsz tenni egy ilyen primitív megnyilvánulást, akkor legalább helyes magyar nyelvtannal tedd.

De a véleményemet fenntartom.

Jesszus, milyen alulművelt vagy te!

És ez aztán a gyengédség!!!!! Minden nő erre vágyik.

2012. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!