Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit szeretne?

Figyelt kérdés

Van egy lány, ismerjük egymást egy fél éve sem. Két hónappal ezelőtt beszéltünk telefonon, pont beteg voltam akkor, és meg is voltam savanyodva, szomorkás hangulatban voltam. Felajánlotta, hogy átjön kicsit, hoz kaját, meg ilyenek. Hozott bort is, iszogattunk, sokat dumáltunk végül az ágyban kötottünk ki. Elképesztő volt a szex, majd a mellemre hajtotta a fejét, átölelt és úgy aludtunk el.

Az ébredés is annyira pozitív volt, hogy mondtam h költözzön hozzám. Másnap estére már nálam volt a cuccaival együtt, elkezdtük berendezni a házat, takarítani meg ilyenek, nagy kajálások voltak még minden ami ezzel jár. A napjaink idillien kezdődtek, ébredés, aztán egyből szex, majd reggeli, kis rendrakás aztán filmnézés, bevásárlás, kajálás, megint szex, egy kellemes kis élet.

Ám hamarosan aggódni kezdett, mert érzékennyé váltak a bimbói, és hasi görcsei lettek. Vettünk tesztet, pozitív lett. Aztán még kettőt, és azok is. Mivel nem vagyunk módfelett jó anyagi helyzetben, nem tudtuk megtartani.. Viszont a nehézségek itt kezdődtek, amíg még nem műtötték nagyon stresszes volt a dolog miatt, igazi hárpiává változott. Nagyon megpróbált a helyzet, mert ezt az oldalát egyáltalán nem ismertem, egy rendkívül bunkó, manipulatív és irritáló személyiség kezdett dominálni benne, de emiatt sokszor kért bocsánatot, és elmondta, hogy nem tud befolyással lenni rá. Végig mellette voltam, és rendeztem a dolgokat ahogy kellett, közben nyeltem is a dühkitörései, hangulatingadozásai gyümölcsét. Ami viszont ennél agasztóbb volt, az az anyagiakban mutatkozott meg, mivel 4-5x több pénzt költött el, mint addig. Mikor finoman utaltam rá, hogy ennek korlátai vannak kibukott, és én voltam a hülye, hogy akkor ne adjak neki, ha nem adtam akkor paraszt voltam. Lényeg, hogy ezt meguntam, és felvilágosítottam, hogy nekem nincs ilyen anyagi kapacitásom, szóval ha ez neki lételeme, akkor húzzon el, vagy keressen olyan pasit, aki meg tudja fizetni ezt a hóbortját. Erre kicsit összekapta magát, és egy barátnőjéhez költözött, de telefonon folyamatosan beszéltünk. Végül talált egy munkát külföldön, és elkérte a bankszámlaszámom, hogy küldhessen pénzt haza. Nem voltam túl készséges, kb hatodjára kérte, mikor végre elküldtem neki. Ebből tudom, hogy ez valós szándék a részéről, mert hiába tereltem a témát visszatért rá, amíg nem adtam meg. Most skypeon beszélünk minden nap, viszont azon kívül h mondtam neki h húzzon el, nem mondta ki egyikünk sem, hogy szakítottunk volna, vagy ilyesmi, de nem tudom, h így végülis együtt vagyunk e (úgy néz ki). Mondta, hogy mire visszajön hízzak, meg szedjek fel izmot, de ha nem növök meg az sem baj, mert így is szeret.. Emellett azt is mondogatja, hogy kettőnkből még lehet vmi hosszú távon, mert megvan az összhang, meg a kémia, és sok potenciált lát bennem.


Mi a véleményetek, miben gondolkodik a lány, és tulajdonképpen tényleg tervez velem, vagy csak nem akarja a hidat felégetni maga mögott? 26f 26l


2012. dec. 9. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a lányt, ha jót akarsz az életedben magadnak. Az a valós arca, amit hárpiaként láttál.Az az igazi, a többi csak neked szinház.
2012. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!