Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik velem vagy féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés

tetszik egy srác, elvileg énis neki, vmikor randizunk meg gyakran olyanokat ír amiből az jön le hogy tetszek neki, meg becézget, énis szoktam néha célozgatni rá de nemolyan konkrétan, meg nem enegedem hogy becézgessen ameddig csak barátok vagyunk..valamelyik nap elment buliba és másnap mondta hogy rámászott vmi csajra.. én meg rá 5 percre mondtam hogy inkább megyek, mert elég hirtelen ért, kellett egy kis nyugi, ugyhogy azt mondtam megyek, amire ő ' :/ ' smileykat tett..azthiszem több lánnyal is kavar, vagyis nem vagyok biztos benne de már nemis tudom.. azóta nem írtam neki, ő sem nekem, de végig lájkolt mindent fb-n de nem írt rám, vagy nem is akart írni vagy aztvárja hogy én írjak.. de nemtudom már hogy mivan.

szerintetek csak féltékennyé akart tenni vagy csak játszik velem? 17L 21F


2012. dec. 9. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
ilyenkor azt várja h írj neki. am ne legyél kiakadva ha több lánnyal is ismerkedik ilyenkor még persze h ismerkedik mert nincs köztetek semmi ,és még annyi h menőzni akar előtted h milyen egy macsó gyerek h csajozik meg minden (:
2012. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!