Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatnak vége, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatnak vége, és utána egyből jön egy új kapcsolat abból általában mi szokott lenni?

Figyelt kérdés
Nekem régóta nincs senkim, de van egy srác, akinek most ért véget egy 3 éves kapcsolata. Ha összejönnénk akkor abból lehetne hosszútávú dolog? Van valakinek pozitív tapasztalata? Vagy ilyenkor a fiúk csak alkalmi kapcsolatot keresnek h kilábaljanak a szakítás utáni gödörből?
2012. dec. 9. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, nekem erről kifejezetten pozitív tapasztalatom van. A barátom gyakorlatilag még szakítófélben volt a barátnőjével (az volt az első igazán komoly kapcsolata), amikor mi összejöttünk. Most 3 és fél éve vagyunk együtt. :)


23/L

2012. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én úgy jöttem össze a barátommal hogy szerintem még a volt csajába volt szerelmes.. de előttem szexelt párszor egy csajjal de aztán rögtön velem volt és 4 éve vagyunk együtt és engem szeret :)
2012. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
huhh :) jó :D kicsit megnyugodtam
2012. dec. 9. 20:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam,hogy szakítottam a barátnőmmel,mert találtam mást .. és boldog vagyok
2012. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem jó..Főleg ha érzéssel volt benne az előző kapcsolatban:)
2012. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hónappal azután jöttem össze a jelenlegi párommal, hogy neki vége lett a 6-7 éves kapcsolata. Még szerette a lányt. Az alatt a 3 hónap alatt nagyon sok lányt szédített, de végül látott bennem valamit. Lassan 2 évesek leszünk és szeretjük egymást.


Ő még szerette az előző barátnőjét amikor elkezdtünk "járni", de azért is választott engem, mert tudta hogy képes lesz megszeretni, és meg akart szeretni.


Szóval igen. Végül is azért is volt neki jó eleinte ez a kapcsolat, hogy kilábaljon az előzőből.

De ez nem bűn. Ha tényleg szerettél valakit, mindegy mennyi idő telik el. Csak a következő kapcsolattal tudsz tovább lépni.

2012. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, tény hogy egy előző szerelmet csak új szerelem tud teljesen elfeledtetni. De írtátok néhányan h előttetek még szédített más lányokat.... na én ez a lány nem akarok lenni, akit csak szédít, mielőtt megtalálja azt aki valóban kell neki :) Köszönöm a válaszaitokat! Ment a hasznos!
2012. dec. 10. 08:26
 8/9 anonim ***** válasza:
az attól függ.Az én páromnak öt éves kapcsolata ért véget fél éve amikor összejöttünk..Egyértelműen a csajhoz ragaszkodott még én csak pótléknak voltam jó,odáig volt érte,azóta romokban hever az önbizalmam(immáron két éve) és talán nem is sikerült olyan hatalmas szerelemnek kialakulnia az én részemről irányában ezek miatt :(
2012. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és meddig voltatok együtt? miért maradtál vele ha tudtad hogy nem lehet ebből semmi érdemleges? sajnálom hogy így alakult :(
2012. dec. 14. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!