Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalomhiány. Valami ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, 176 cm magas és 67 kg.. Eddig minden ok. Nem tartom magam csúnyának, és mások szerint sem vagyok az. Jó a humorérzékem, és nem vagyok az a divatmajom, de amikor oda kéne mennem egy lányhoz egyből összeszarom magam. Ezért nem volt még barátnőm. Egyszerűen leblokkolok, ha egy lánnyal beszélek és össze akad a nyelvem... Valamit tudtok tanácsolni? Mivel növelhetném egy kicsit az önbizalmam?

2012. dec. 10. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

nemvagy,divatmajom?pont,ez,a,baj,a,csajoknak,azell

kisebbségi,érzésed,van,carba,se,veszed,magad

2012. dec. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A nem vagyok divatmajom azt jelenti, hogy van személyiségem, saját elképzeléseim...
2012. dec. 10. 00:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbálkozz minél többet, aztán majd hozzászoksz! :)


Segítséggel se megy?

Úgy értem, hogy pl egy haveroddal mész oda a lányhoz.

2012. dec. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy még annyira se, mert nem szeretem, ha valaki más beleugat az amúgy is elég gyér dumámba..
2012. dec. 10. 00:16
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszélgess minél többet lányokkal, egy idő után már menni fog magától, ha tetszik valaki oké ideges leszel gondolom mint kb minden normális ember, de minél többet beszélsz velük annál jobban fog menni.
2012. dec. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Értem... :)

Akkor gyakorolj! :)


És interneten tudsz beszélgetni, vagy csak élőben jön elő?

2012. dec. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Virágzik a diszlexia!
2012. dec. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Te mit, te mit, te mit, te mit, te mit parodizÁÁÁLSZ?
2012. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azért kevés önbizalmad mégiscsak van, ha már tudod hogy nem vagy csúnya, van humorod, és van egyéniséged. Próbálkozz minél többet. Látsz egy neked nagyon szimpatikus lányt? Próbálj meg közeledni hozzá. Elég az elején akár egy "szia" is és vess be mindent. Jó illatú kölni, nyisd ki neki az ajtót, ülj mellé, minden kis apróság nagyon sokat segíthet ezen, és nem is kellett nagyon beszélned vele. Aztán amikor a lány is boldogan beszélne veled, a "szia" lehet hogy kevés lesz. Jöhetnének az egyszerű sablonkérdések:Hány éves, milyen filmeket szeret...nehéz de akár ha egyedül vagy akár otthon gyakorolhatod is vagy egy lány haverodon. De ha megjegyzed milyen csinos, már annak nagyon örülne. Hagyd beszélni a lányt és talán te is bele jössz majd. Remélem segítettem. Nekem ez bevált csak fiúkkal, bár itt nem nyitogattam ajtót nekik, de egyre nagyobb önbizalmam lett. :) L
2013. jan. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!