Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Harmadikként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Harmadikként kerülhetek az első helyre? Lent a sztori.

Figyelt kérdés
Egy barátommal túl közeli kapcsolatba kerültem. A nap nagy részét együtt töltjük, egy csomót dumálunk, teljesen kiegészítjük egymást. Azt mondja nagyon szeret velem lenni, és már kicsit meg is szeretett, nem csak barát vagyok, és a szex egyikünknek sem volt még jobb, mint egymással. Gáz vagy nem gáz már jópár hónapja együttvagyunk, de van barátnője, jópár éve :S... Nem tud dönteni, azt mondja nem tudja mit hoz a jövő, de kéri hogy adjak még neki időt. Mit tegyek? Én ragaszkodom hozzá, de tudom, hogy nem szabadna!
2009. aug. 20. 23:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem fogja otthagyni a nőjét, ha akarná akkor már megtette volna, ez a tipikus szöveg hogy időt kér... arra kéri hogy addig is téged dughasson amíg te azt hiszed hogy éppen felkészül lelkileg a szakításra. szerintem hagyd a fenébe, de úgyis te fogsz dönteni úgy ahogy neked szerinted jó a mi véleményünktől függetlenül.
2009. aug. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted másodikként kerülhetsz-e első helyre? Vagy van rajtad kivül is szerető??


A kérdésedre a válasz, hogy igen.. Mármint szakíthat miattad a barátnőjével.. DE ha ez megtörténne, akkor te boldogabb lennél azzal a tudattal? Nem félnél attól, hogy ha vele megcsinálta, akkor megcsinálja veled is?? Én ezt tartanám szem előtt...

2009. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon fiatal volt mikor belevágott ebbe a kapcsolatba. Szerintem /nagy valószinüséggel/ a lány is félre jár... Az a gond, hogy tényleg mindenben tök hasonlítunk, és ő barát-barát volt még mikor nem volt köztünk semmi sem. Azt mondta, hogy úgy csinálunk mindent ahogy nekem jó, de ez nem azt jelenti, hogy neki mindegy az egész, mert fontos vagyok neki. Amúgy nem csak a szex miatt van velem, ez már lejött réges rég, ez tényleg 100.
2009. aug. 20. 23:42
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor állj elé, és mondd meg neki, hogy most vagy soha. Azt írtad, már hónapok óta együtt vagytok, tulajdonképpen veled csalja a barátnőjét. DE még időt kér a szakításra. Ha annyira akarta volna, már tuti jónéhányszor otthagyhatta volna a mostani barátnőjét érted/miattad. A jövőt ő maga is alakíthatja, de ezek szerint nem lép semmit. Ha nem szorítod sarokba, nem is fog lépni. Esélyed megvan rá, hogy veled marad, de azért ne fűzz hozzá túl nagy reményeket. Bocsánat, ha nyers a válaszom, de ez a véleményem, és sajnos saját példámból kiindulva a tapasztalatom is.
2009. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem szeretnék egy ilyen helyzetben másodikból első lenni. Ez a fiú nem tisztességes. A tisztességes az lett volna, hogy amikor felfigyelt Rád, mint nőre, akkor szakítania kellett volna a barátnőjével. Ha tényleg annyira kihűlt már a kapcsolatuk, akkor ez könnyedén ment is volna. Ha érted...
2009. aug. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2009. aug. 21. 10:39
 7/16 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben,azt tudom elmondani nálunk mi lett.Én vagyok a lány,volt barátom,de közben tartott egy másik férfival is a kapcsolatom. A másik férfi nagyon jó ember volt, jó megjelenésű,el tudtunk beszélgetni,jó volt vele az ágyban is,sőt a csillagokat lehozta volna értem,mégsem ő kellett,csak hitegettem.De ugyanolyan gyengédséggel tudtam hozzábújni,mint a páromhoz,bár legbelül én éreztem az ürességet felé.Sose mondtam volna ezt neki,hogy tulajdonképpen tökéletes vagy,mégsem te kellesz nekem. Nekem a paraszt,kövér, bunkó párom kellett,akit mégis imádtam minden hibájával együtt. Szóval vigyázz,mert énis el tudtam játszani,hogy szeretem a másikat,fogtam a kezét,vele aludtam,de ez csak álarc volt.
2009. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,a lényeg kimaradt,nálam a 2.-ból sose lesz 1.! Az első,a párom,ha vége,akkor is űrt hagy a hiánya,a helye fenntmarad,majd egy olyannak,akivel teljesértékű lesz a kapcsolatom az első pillanattól.
2009. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra... és mond neki h wálaszon.. legyél kimért, amíg nem közli hányadán álltok...de ha szakít is,...lehet h még azután se akar kapcsolatot...mert ki akarja hewerni az Ex-et...ha walóban szeret odatalál hozzád... ha nem, akkor ne sokat rágódj rajta nincs értelme
2009. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos tanácsokat adtatok, köszönöm. Ha esetleg még van vmi írjátok meg mindenképp! Amúgy Ő azt mondja, nem érzi úgy, hogy még ott kéne hagyni a lányt. :(
2009. aug. 22. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!