Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Harmadikként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Harmadikként kerülhetek az első helyre? Lent a sztori.

Figyelt kérdés
Egy barátommal túl közeli kapcsolatba kerültem. A nap nagy részét együtt töltjük, egy csomót dumálunk, teljesen kiegészítjük egymást. Azt mondja nagyon szeret velem lenni, és már kicsit meg is szeretett, nem csak barát vagyok, és a szex egyikünknek sem volt még jobb, mint egymással. Gáz vagy nem gáz már jópár hónapja együttvagyunk, de van barátnője, jópár éve :S... Nem tud dönteni, azt mondja nem tudja mit hoz a jövő, de kéri hogy adjak még neki időt. Mit tegyek? Én ragaszkodom hozzá, de tudom, hogy nem szabadna!
2009. aug. 20. 23:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekem egy családos pasival volt ugyanez.Nem hagyja ott a nőjét.De engem is akart.Hát én kirúgtam.Azóta is ezen agyalok,nagyon rossz nélküle,bár tudom hogy okosan cselekedtem.Mégis nagyon fáj.hiába tudom ezt az eszemmel,a szívem mást mond és csak egy szavába kerülne,rohannék vissza hozzá.ez van. :S
2009. aug. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát látod, a különbség a két eset közt, hogy ő nem családos, szóval ha nagyon akarná, megtenné a lépéseket...amúgy otthagytam, de rettentő rossz, lehet hogy holnap megint "nála" kötök ki :(
2009. aug. 23. 13:56
 13/16 anonim ***** válasza:
legyél büszke!!, mi az h nem érzi h ott kéne hagynia a csaját?:O rúgd ki.. !!most egy lábtörlő akarsz lenni??
2009. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Állítólag még nem érez annyit irántam, de most egy hosszabb időre elmegy az országból és az alatt tuti eldől minden. Szóval adtam határidőt neki, és nem, nem akarok lábtörlő lenni!!! :(
2009. aug. 26. 15:34
 15/16 anonim ***** válasza:
9:30-as vagyok: jaj,ez a lábtörlős duma annyira gáz! Miért lenne lábtörlő? Azért mert nem tudja otthagyni a nőjét,még nem jelenti azt hogy nem kötődik a kérdezőhöz! Valamit biztos érez,különben nem lenne vele! Csak rohadtul nem könnyű egy ilyen dolgot eldönteni,ez nem olyan hogy eldöntöm hogy kólát veszek vagy fantát! Sorsok múlhatnak rajta.
2009. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Látom, te igazán érted, mi is van! Nagyon remélem,hogy igazad van, na meg hogy végre tud majd dönteni :S. Köszi!
2009. aug. 26. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!