Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti erre hogy reagálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti erre hogy reagálnátok? Kiderül, hogy a párotok nagyon csúnyát mondott rátok még az összejöveteletök előtt pár hónappal!?

Figyelt kérdés

Velem ez történt... Megtudtam, hogy a párom nagyon rosszat mondott rólam még mielőtt összejöttünk. (ekkor még nem is randiztunk, csak tudtunk egymásról, én mással jártam, de ők ismerik egymást, és haverok voltak). Nagyon bántott a dolog, látta, hogy valami nincs rendben velem, úgyhogy elmondtam... Azt mondta, hogy nem fogja letagadni, mert valóban azt mondta, de nem azért, mert ő is úgy gondolta, egyszerűen csak ezt hallotta egy-két rosszindulatú embertől, és automatikusan elhitte. De most, hogy már ismer, tudja, hogy annak az állításának teljesen az ellentétje vagyok. Bocsánatot kért..

Vélemény? Ő 20/f, én 19/l; 8 hónapos kapcsolat


2012. dec. 11. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit mondott?
2012. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mit mondott.
2012. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Velem pont ugyanez volt... Nem győzött bocsánatot kérni, azóta megváltozott.
2012. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azt, hogy buta vagyok, és nimfomán...
2012. dec. 11. 10:00
 5/11 anonim ***** válasza:
És téged melyik bánt jobban?
2012. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem ismert még jól, felszínesen ítélt meg, pletykák alapján. Előfordul. Mielőtt a párommal összejöttünk, mi is eléggé félreismertük egymást és nem éppen a legjobb dolgokat gondoltuk a másikról. Szerintem fogadd el a bocsánatkérést és lépjetek túl ezen!
2012. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Barátnőm 6 évig járt egy sráccal, akit én mutattam be neki. Első találkozás után azt mondta nekem róla, hogy egy bunkó. Később igencsak megváltozott a véleménye.

Engem egy négy éves kapcsolatom elején illetett egy csúnya jelzővel a volt barátom, igaz, szemtől szembe. Döcögősen indult a kapcsolatunk, teljesen félreismertük egymást, főleg ő engem. Azt hitte hogy csak szórakozom vele. Nem győzött bocsánatot kérni és azóta se hallottam hasonlót a szájából rólam.

Ha bocsánatot kért a barátod, én megbocsátanék neki.

2012. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ha okos ember a barátod, most legalább megtanulta, hogy nem kell mindent birka módon elhinni, amit hall más emberektől.
2012. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

jaj nemár... a kapcsolatotok előtti tetteit ne kérd már számon rajta!

a barátnőmnek én is "hülye frufrus" voltam még mielőtt összejöttünk (hosszú hajam van, csak azért)

olyan mint amikor az előző barátnőkre/pasikra lennél féltékeny....


azt mondta, hát azt modnta... ha úgy krváz le, hogy már játrok, akkor érthető a probléma, de így egy szavad se lehetne...

2012. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nézd, ha azóta rájött, hogy okos vagy, a nimfomániád pedig szereti, akkor nincs itt gond.
2012. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!