Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok telhetetlen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok telhetetlen? Mitől van ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kapok valamit, bármi is legyen, az az első hogy miért nem kaptam többet/nagyobbat/szebbet/jobbat. Nem tudok örülni annak ami van.

Nemcsak szerelmi, hanem baráti, családi kapcsolatban is jelentkezik, legyen szó egy mikulás csomagról, amibe van 3 csoki.. miért csak ennyi, mért nem több.


pedig én szeretnék örülni minden apróságnak!!! útálom hogy ilyen vagyok!


21L


2012. dec. 11. 15:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen ennek hangot nem adok! De már hogy megfordul a fejemben a gondolat, az is zavar! A példám nagyon egyszerű, de úgy gondoltam ez jól szemlélteti a problémám!
2012. dec. 11. 15:26
 2/7 anonim válasza:

Tudod, minden agyban dől el

(igen most azt gondolod persze habduma, de ez így van)

próbálj meg bármikor, ha kapsz valamit örülni neki, amint ilyen jut eszedbe csak dobd félre a gondolatot, és gondolj arra, hogy te is lehetnél szegény családból származó, lehetnél hajléktalan, de nem vagy az. örülj mindennek, és meglátod az életed is boldogabb lesz, elsőre talán nehéz, de hidd el majd belejössz ;)

2012. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért van, mert eddig mindened megvolt, mindent megkaptál és nem tanultad meg becsülni a dolgokat.
2012. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érj el valamit magadtól és majd észreveszed, hogy megbecsülöd a dolgokat. Gondolom hozzá vagy szokva, hogy minden az öledbe pottyan.
2012. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én mindennek örülök amit kapok tiszta szívből ha az egy tábla csoki akkor is, nagyon rosszak az anyagi körülményeink és ha anyum (még velük élek) vesz egy csokit vagy mikulásra is kaptam egy nagy milkát ,úgy örültem neki mint majom a farkának..de én idáig mindenért "megküzdöttem" ha kellett vmi arra összegyűjtöttem a pénzt (ha 4 hónapomba telt mire összejött annyi akkor is kitartottam mellette nagyobb volt az öröm :D) max ki pótolták a szüleim vmennyivel de a nagy részét mindig nekem kellett össze gyűjtenem, ezért mindent amit kapok megbecsülöm!!


én is úgy gondolom,hogy mindig megkaptál mindent és nem becsülöd meg az apróságokat , lehet örülsz neki,de nem becsülöd meg!!!!!


próbáld meg,hogy gyűjtesz pénzt vmire (új teló,laptop,egy márkásabb fül hallgató,új hobbi (tánc,zumba stb)) tök mindegy az a lényeg,hogy TE gyűjtsd össze rá a pénzt..

2012. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ucsó vagyok : 20/L
2012. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Annyira aranyosak vagytok! igazatok van!

Nagyon köszönöm a segítségeteket!

Megfogadom őket! :)

2012. dec. 11. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!