Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire viselitek el, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire viselitek el, ha a párotok fizet mindent nektek?

Figyelt kérdés

mi nem olyan rég óta vagyunk együtt, viszont évek óta ismerjük egymást,sok buliba jártunk együtt, egy a stílusunk.

ő nagyon jól keres, nekem most éppen nincs állásom.viszont nagyon sok helyre el szeretne menni velem, én viszont egyből azzal jövök, hogy... de nekem nincs pénzem.

most pl lesz egy nagyobb koncert, amit már hónapokkal korábban bejelentett hogy elvisz, még poénkodott is, hogy max megkötöz és úgy, de ott a helyem.

azt hittem elfelejtette ezt az egészet , persze én nagyon nagyon akarok menni, szóval esz a fene, de nem akarok rajta élősködni. :(

most pedig közölte hogy de, akkor is meghív, vegyem úgy hogy karácsonyi ajándék...

nagyon jól esik hogy ilyen velem, hiszen tudja hogy menni akarok, de én nem engedhetem meg magamnak.

még a koncert jegy nem is vészes drága, azt meg engedném hogy fizesse, mint ajándék, de elég messze van, és maga a buszjegy már elég durva lenne, főleg hogy nem diákkal utazok már én se.

persze azt mondja nem érdekli, velem akar menni.

én meg csak egy 3-4ezer ftos pólót akartam neki venni karácsonyra, ami múltkor nagyon tetszett neki, (erre is kölcsön kérek majd szüleimtől) ő meg csomót rám fog költeni.

nemtudom mit tegyek, egyre rosszabbul érzem magam, ha már csak felhozza a témát, akkor is. :(



2012. dec. 12. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én lelkiismeret-furdalás nélkül elfogadok mindent:)


hiszen ki másra költené a pénzt, ha nem arra, akit szeret

2012. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkább rád költse mint piára,drogokra és egyéb hülyeségekre, nem?
2012. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az lemaradt, hogy ez teljesen normális, hogy kellemetlenül érzed magad és ezt ki is mutatod felé. Tisztában van az anyagi helyzeteddel és azért csinálja mert szeretne veled lenni, ergo most egyáltalán nincs okod a rossz érzésre. Csak akkor lenne gáz, ha már van munkád, rendbe jöttél anyagilag és még mindig ő fizet mindent. De gondolom ez nem fog bekövetkezni ha már most kellemetlenül érzed magad. Majd idővel vissza adod neki a kedvességét.
2012. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne erezd magad rosszul, orulj neki, hogy szeret es kedves veled!

Az en pasim meg a kavezoban sem fizetiki a kavemat.

Ha lesz munkad, majd fizetsz neki te is. Ne ez legyen a fo dolog!

Es o a 3-4 ezer ftos polonak is nagyon fog orulni, hisz szeretettel adod, es az a fontosabb.

2012. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ember függő.. Van olyan lány, aki el is várja, hogy mindent fizessen neki a pasi.. Én meg pont az ellentéte, még akkor is rosszul érzem magam, ha egy szál cigit kérek a páromtól.. Nagyon nehéz volt megszokni, hogy van, hogy meghív valamire, ő akar fizetni.. zavarban vagyok tőle és valamiért lelkiismeret furdalásom van.. De nekem mindenki azt mondta, hogy nem kéne és természetes, hogy ha ő megteheti én meg nem, akkor ő fizet..
2012. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én se szerettem ha ő fizet mindent én éreztem magam rosszul. Még azt se engedtem meg neki hogy az útiköltségemet fizesse. Eltartottam magam eddig is valahogy ezután is elfogom (főleg hogy ő már nincs). Majd ha lesz pénzed viszonzod. Örüljön a fiúd hogy te nem a pénzre hajtasz mint sokan (de én azt mondom lehet azok csinaljak jól akik csak arra mennek) mert hiába jó az ember nem becsülik meg..
2012. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

Ki nem állhatom. Engem nem a pénz érdekel. De mit csináljak ha mindig csak pénzes pasikat szedek össze és ők mindig és mindnet fizetnek.

Puszika nektek. Z. Linda (Bp-i lakos)

2012. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is egészen rosszul tűröm, ha a párom akar fizetni mindent. Ő viszont imád lovagias lenni és nagyon rosszul esik neki, ha nem hagyom. Úgyhogy általában befogom a számat. Főleg, hogy nálunk is ő áll jobban anyagilag.

Szerintem is ráérsz majd viszonozni az ajándékot. A 3-4000Ft-os póló is remek, ha olyan, amit tényleg szeret, meg teljesen eltalálod a stílusát ;) A lényeg, hogy látszódjon, hogy gondoltál rá.

2012. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, megpróbálom akkor elfogadni amit fizetni akar, főleg hogy én is szeretnék menni :)

a pólót teljesen eltaláltam, együtt mentünk boltba, mikor megláttam, akkor már gondoltam h majd megveszem azt neki,erre egyből odarohant, hogy mennyire tetszik neki:D alig bírtam elrángatni

2012. dec. 12. 12:55
 10/12 anonim ***** válasza:

a 3-4000 ft-os pólóról úgy beszélsz mint alsó-kategóriásról? :D

na én ezen haltam be....életemben nem adtam még ki pólóért 2000-nél többet, s nem is akarok (nem lepukkant cuccokban járok, de nekem nem kell Dc meg hogy mindenképp márka legyen)....



amúgy én is mindent fizetek a bnőmnek, ő meg mindig kiakad hogy már megint miért csinálom ezt....vmilyen szinten idegesít h nem engedi h lovagias legyek, de olyan téren jó h legalább látom h nem a pénzem miatt van velem :)

2012. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!