Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire viselitek el, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire viselitek el, ha a párotok fizet mindent nektek?

Figyelt kérdés

mi nem olyan rég óta vagyunk együtt, viszont évek óta ismerjük egymást,sok buliba jártunk együtt, egy a stílusunk.

ő nagyon jól keres, nekem most éppen nincs állásom.viszont nagyon sok helyre el szeretne menni velem, én viszont egyből azzal jövök, hogy... de nekem nincs pénzem.

most pl lesz egy nagyobb koncert, amit már hónapokkal korábban bejelentett hogy elvisz, még poénkodott is, hogy max megkötöz és úgy, de ott a helyem.

azt hittem elfelejtette ezt az egészet , persze én nagyon nagyon akarok menni, szóval esz a fene, de nem akarok rajta élősködni. :(

most pedig közölte hogy de, akkor is meghív, vegyem úgy hogy karácsonyi ajándék...

nagyon jól esik hogy ilyen velem, hiszen tudja hogy menni akarok, de én nem engedhetem meg magamnak.

még a koncert jegy nem is vészes drága, azt meg engedném hogy fizesse, mint ajándék, de elég messze van, és maga a buszjegy már elég durva lenne, főleg hogy nem diákkal utazok már én se.

persze azt mondja nem érdekli, velem akar menni.

én meg csak egy 3-4ezer ftos pólót akartam neki venni karácsonyra, ami múltkor nagyon tetszett neki, (erre is kölcsön kérek majd szüleimtől) ő meg csomót rám fog költeni.

nemtudom mit tegyek, egyre rosszabbul érzem magam, ha már csak felhozza a témát, akkor is. :(



2012. dec. 12. 11:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
az alsó kategória azért van,mert ahhoz képest, hogy ő mennyi mindent fizet majd ezen a koncerten (busz, stb...) ahhoz képest ez semmi. magamnak én se szoktam ilyen drága cuccokat venni, de sajnos most hirtelen nem jut más eszembe, ez meg tutira tetszik neki
2012. dec. 12. 19:46
 12/12 anonim ***** válasza:
Figyelj attól függ a dolog.Én párom idősebb nálam régóta dolgozik,szinte mindent fizet nekem. Én még főiskolás vagyok,tanulok nem keresek,ösztöndíjam van abból rakok félre karácsonyra és egyéb alkalmakra.Szerintem ha ő nem éli meg rosszul a helyzetet akkor nincs gond.Ha te tanulsz ő dolgozik biztos megérti a helyzetet.Nekem mindig azt mondja majd ha dolgozni fogok rendesen majd meghívhatom én is őt:)
2012. dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!