Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lenne gáz, ha egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ankahuszti kérdése:

Miért lenne gáz, ha egy 14 évesnek már van pasija/csaja? ;D és ha már nem szűz? 2012 van!

Figyelt kérdés
az idősebbek (16-17->) gáznak tartják.. pedig a mai világban normális. az lenne furcsa és gáz ha valakinek nemlenne
2012. dec. 12. 15:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ő miért lenne normális ? Semmiképp sem mondható normálisnak ha 14 évesen már dugtok ... Elfogadható szerintem ha a 2 fél normális és tudja mi mivel jár de akkor sem lesz nomális.
2012. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem normális.
2012. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
mert 14 évesen még bőven gyerek az ember azért gáz...
2012. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy gáz :) Csak arról, hogyha valaki ilyen korán kezdi (főleg a szexuális életet), akkor soha nem lesz igazán jó szerető és a párkapcsolatában is sok gond lehet, hiszen fiatalon kezd el efelé szocializálódni és a későbbi kapcsolataiban is gyerek marad.
2012. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a normális??? Az ha 14 évesen tanulsz baz.meg és nem a szexszel foglalkozol!!!!

14 évesen már nem szűz?! Ez nem gáz, hanem siralmas. Utána meg csodálkoztok, hogy egy normális ember nem akar veletek kapcsolatot. Tudod ezt akarjátok divatnak, de ez inkább szégyen.

Tudod mit csinálnak az ilyenekkel egyes országokban?? Ki teszik őket a prérire megd.gleni. Oké 16 évesen veszítse el valaki a szüzességét akkor már talán van egy kis felelősség benne. De bennetek sz@ros pisisekben... Utána meg a sírás mert "terhes lett(em)"...

2012. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
szerintem már nem gáz. pár éve még persze énis aztmondtam, de már ilyen a világ, ez van
2012. dec. 12. 15:08
 7/31 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy gáz? Nem arról van szó, hogy gáz, hanem, hogy egy rossz dolog, mert a felnőtt életed párkapcsolataira rá fogja nyomni a bélyegét, ha már ilyen korán szexelsz.
2012. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Bár én még idősebb vagyok, de gáz.


Nem attól leszel nagylány/nagyfiú, hogy 14 évesen nem vagy szűz. A kérdésedből is látszik, hogy az, hogy nemi életet élsz -már ha élsz - az mennyire nem tesz éretté. Nem tudom, hallottál-e már a nem kívánt terhességről, a nemi betegségekről? Nem erre kéne büszkénel lennetek.

2012. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Attól hogy 2012 van még nem kell a mai fiatalokat követni akiknek tombolnak a hormonjaik. Ennyi. 15/f
2012. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Az a gáz kisfiú, hogy a mai világban az abnormalitás a normális! Minden feje tetején áll, válság és összeomlás van, normális lett az abnormális a párkapcsolatokban is (aberrációk reklámozása, korai szexuális élet, kicsapongások menőnek lefestése)!
2012. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!