Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Tudnátok tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudnátok tanácsot adni ebben? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

van egy lány akivel már 2 hónapja nem beszélünk,akkor szakitott velem(nem követtem el sulyos hibát)de azt mondta többet nem akar találkozni...

-nagyon hiányzik,szeretnék valahogy beszélni vele újra,arra gondoltam karácsonykor irok neki smst,talán

karácsonykor a szeretet ünnepén megenyhül,szerintetek? 2honap alatt megenyhülhet egy lány? elhivnám valami karácsonyi vacsorára,vagy találkára...de ugyanakkor félek,nehogy zaklatásnak vegye,mert tudom ti csajok erre kényesek vagytok :S


2012. dec. 9. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyan fiú vagyok, de szerintem ha békülni akarsz, ne vacsorával kezdd!

amúgy miért dobott?

2012. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azért dobott mert gondjai voltak,nem tudott rám eleget figyelni emiatt és ezt szová tettem,sajnos eröszakosan...


akkor mivel kezdenéd?

2012. dec. 9. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha sehogy nem beszéltek. Először is hívd fel vagy írj neki, hogy hogy van? Mi újság vele? Ne rögtön a karácsonyi vacsival indíts.

Abból majd kiderül, mennyire kiváncsi rád.

Egyébként hogy érted, hogy nem volt ideje foglalkozni veled? Ez nem nagyon hihető a részéről. Arra mindig van időnk, akire szakítani akarunk.

2012. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát családi gondjai voltak,ezért egy ideig nem tudtunk találkozni,amit én szová tettem,nehezteltem...nem értettem meg,sajnos..


ha felhivom,azzal az a baj,hogy nem fogja felvenni,mert elsö reakcio : megijed,ezért gondoltam smsre..csak nem tudom mit irjak majd bele,azonkivül,hogy boldog karácsonyt

2012. dec. 9. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérlek ne haragudj! A barátnőd volt, de ha te felhívod, nem veszi fel, mert megijed? Akkor miből gondolod, hogy elmegy veled vacsorázni????

Hány évesek vagytok egyébként?

2012. dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd!!Én tuti nem örülnék neki!!!
2012. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

én 25 vagyok ö 23

miért nem örülnél neki válaszolo?

2012. dec. 9. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!