Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehord folyamatosan minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehord folyamatosan minden szarnak, azt mondja mindenki jobb nálam, de mégis hív, kéri aludjak vele, találkozni akar velem. Mióta nem vagyunk együtt 4lánnyal feküdt le. Ezt mondja. De még egy utolsó éjszakát velem akar tölteni. Miért? Ki érti ezt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 13:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Szexelni akarsz vele, de büszkeséged nem engedi. Tudod, hogy egy olyan alak aki nem érdemli meg, hogy bárki is vele legyen, de te akarod őt.

Miből gondolom ezt? Abból, hogy fel se merül benned, hogy nemet tudsz neki mondani ha meglátod. Egyszerűen ott vagy, ő mond valamit, s te azonnal kezded a pipát, meg mindent amit akar. Meg abból, hogy foglalkozol vele, s nem fogsz valakit vagy valakiket magad mellé, s ugrasz le a cuccaidért. Remek alkalom ez neked, hogy megcsináljon rendesen, majd újra ... meg újra... meg újra. Ő jól jár, mert van egy p..nci aki azt teszi amit ő akar, te meg majd jössz ide sírni, hogy: "... korábban is figyeltünk, s nem volt gond, de most terhes lettem, s ő nem akarja. Szerintetek megtartsam?"

Sok sikert!

2012. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mert tudja, h jól néz ki, ezért bármit megtehet veled. Meg is fog dugni még egyszer, v többször, majd meglátod!
2012. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
hát utolsó....kicsit szerintem el vagy tévedve....:-D egyrészt nem vagyok 16éves hogy ne gondoljak a fogamzásgátlásra,évek óta gyógyszert szedek...én többé nem fogok vele lefeküdni.az tény,amíg együtt voltunk nagyon jó volt vele.és nem tudok odamenni senkivel mert azt mondta hogy csak akkor találkozik velem ha ketten vagyunk...
2012. dec. 13. 14:12
 14/24 A kérdező kommentje:
nem,nem fog!!! mert tudom azzal sértem meg a legjobban ha tényleg nem fekszem le vele többé!!!
2012. dec. 13. 14:13
 15/24 anonim ***** válasza:
Megsérteni, ugyan már... jobban kívánod, mint h ilyenekkel foglalkozz.
2012. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
lószart!!!csakazért sem fog megkapni!!!pusztuljon meg ott ahol van!!!!
2012. dec. 13. 14:17
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám magam megalázni!
2012. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
hát persze!!!! én sem fogom hagyni!!!!:-)
2012. dec. 13. 14:40
 19/24 ASOT ***** válasza:
100%

Ne akard , hogy az idióta pics@k közé soroljanak.

Még 1x utoljára meg akar húzni ennyi.

Ha van egy csöppnyi kis eszed akkor nem állsz vele szóba többé.

2012. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
ok!! köszi az értelmes válaszokat!!!nem hagyom magam!!! én ennél sokkal többet érek!!!!
2012. dec. 13. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!