Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a legtöbb nő nálánál idősebb partnert keres?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok és általában korban hozzám illőkkel próbálok ismerkedni, de nagyon sok olyan 18-20 év körüli lány van, aki 20-30 év közötti férfit keres. Mért van ez? Szerintetek jól van ez így?
2012. dec. 13. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok és én magamnál idősebb nőket keresek ... és találok is szép számmal ...
2012. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

elozo: ez azert ritkabb, inkabb kamasz korban keressuk az idosebb noket.

Kerdezo: ez a termeszet rendje:)

2012. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lányok hamarabb vágynak mindig kicsit komolyabb dolgokra, mint a férfiak.. Olyan párt keresnek, aki szintén vevő komolyabb dolgokra és ez az idősebb korosztálynál van..
2012. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a nők korábban érnek. Egy 18 éves lány körülbelül olyan érettségi szinten van mint 21 éves fiú. Ezért nem jó , ha a saját korosztályodba keresel magadnak csajt , mert rádmondják , hogy kisfiú. Te meg kiakadsz , és szidod a női nemet , pedig valójában csak arról van szó , hogy nem vagytok egy érettségi szinten. 18-20 éves korban egy fiúnak egész más elképzelései vannak az életről mint egy lánynak. Ezért van , hogy néha egy 18 éves lányhoz jobban illik egy 30 éves fiú , mint egy 18 éves....
2012. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugy gondoljak a lanyok hogy a korral egyutt jar az erett gondolkodas meg a komoly kapcsolatok utani vagy. Butasag.
2012. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja azt nem tudom, hogy a többi férfi mit keres, én a nőekt szeretem, bocsássatok meg nekem! :P:P:D
2012. dec. 13. 19:02
 7/9 anonim ***** válasza:
#2: Világ életemben azokat kerestem csak :-)
2012. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a gond, Te pont bele esel a 20-30-ba?!?!
2012. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem gond csak kérdeztem.
2012. dec. 13. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!