Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valakinek valami érdekes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek valami érdekes, kusza szerelmi története? Szeretem az ilyen történeteket :D lehet az jó is vagy rossz is.

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

5 évet voltunk együtt és már házasodni akartunk de 5 éve vége mert 3 éve dúrdefektet kapott az autóm jobb első kereke. 110km/h-val neki csapódtam oldalasan egy fának. Ezután még 60 méteren át pördültem a kocsival lefele egy dombon. Elvesztettem mindkét lábam és a jobb karom, jobb szemem. Nekem akartam, hogy a barátnőm maradjon velem. Tudom, hogy szeretett és mellettem maradt volna de én nem akartam, hogy ilyen férfival élje le az életét. Így felépülésem után szomorúan, órákig tartó sírás után elváltak útjaink. 2 évvel később már volt egy 6 hónapos gyereke, mikor gyógyíthatatlan betegséget diagnosztizáltak nála és már 3 hónapja elhunyt.

Minden nap azért imádkozok, hogy soha az életben ne élje át ezeket senki se és reménykedek, hogy az emberek tisztelni és becsülni fogják azt amijük van s nem dobják el mert lehetne jobb is.

2012. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:((
2012. dec. 14. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, az első annyira durva, hogy szerintem csak kitalálta.
2012. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy durva, bár közel sem annyira, mint az első.

Angliában voltam babysitter, és hát ott eléggé megy az éjszakai élet. Tudtam, hogy pár hónap múlva hazamegyek, ezért nem is akartam komoly kapcsolatot. Egy diszkóban megismerkedtem egy francia sráccal, eszméletlen jól nézett ki. Másnapra megbeszéltünk egy randit, és én otthon meg is mondtam, hogy ma nem alszom otthon.

Viszont a srácnak valami irdatlan nagy volt a micsodája, és nem is sikerült méretes óvszert vennie. Szóval kiszakadt az aktus közepén. Ezek után kidobott az utcára, azt mondta, hogy ő most annyira kiakadt, hogy egyedül akar lenni.

Rohadtul ciki volt, mit csináljak, hova menjek, a család már beriasztózta a házat, haza nem mehetek. Végül felhívtam az egyik ismerős au-pair csaj családját, ott nagyon rendes volt a pali, ő jött el értem az éjszaka közepén. Másnap szintén ez a család vitt el a nődokihoz, hogy esemény utáni tablettát írjon fel nekem. Teljesen meglepő módon rámcsodálkozott a nőgyógyász, hogy miért nem szedek tablettát. Egy vagyonba került ez a mutatvány. Mint később megtudtam, ott bármelyik benzinkútnál lehet venni recept nélkül esemény utáni tablettát, sőt, kórházban ingyenes. :(

Kb. 2 hét múlva felhívott a srác, hogy mi van velem, mennyire sajnálja. S a végén bejelentette, hogy ő 3 hónapja volt AIDS-teszten, szóval nyugodt lehetek felőle. Ő viszont nem az, úgyhogy menjek el már egy tesztre. Hát, gondoltam, hogy azért a pofátlanságnak is vannak határai. Már majdnem elhittem, hogy az érdekli, hogy velem mi van. Mondtam neki, hogy nem voltam soha AIDS-teszten, viszont minden héten más szexpartnerem van, általában óvszer nélkül, sőt még tűt is szoktunk használni. Kb. 6 hónap mire a HIV-vírust kimutatják, szóval addig várhat az újabb tesztjével. De azért én drukkolok neki.


Na, azóta nem volt soha többet egyéjszakás kalandom.

2012. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első,bocsi,de a tököm se hiszi ezt el.
2012. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1. Nekem is gyanús de elég, ha 1% esély van rá, hogy igaz, nem írok semmit, nehogy rosszul essen.

3. Az nem rossz sztori :D

2012. dec. 14. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szerelmes voltam egy lányba... Kuszának hívták...
2012. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!