Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy csak azért jártál valakivel, hogy elmondhasd van barátod/barátnőd? S mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem volt. Akikkel jártam azokat szerettem is.


21/F

2009. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem, sosem tennék ilyet. A vége szerintem az lenne: megbántás, veszekedések, érzelmi drámák esetleg nagyon kevés esély arra, hogy ő az igazi. Ha nincs szerelem halálra van ítélve a dolog.
2009. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

17 voltam, és még nem volt barátom. Úgy gondoltam már ideje lenne, de senki megfelelőt nem találtam. Magasak az elvárásaim. :P Elsősorban természeti szempontból.


De aztán összejöttem az egyik osztálytársam haverjával. 2 hétig tartott, mert még a csóktól is undorodtam. Nekem nem megy így a dolog. Szóval Neked sem ajánlom :P Jah és a 2 hétbe is kb 2x találkoztunk, mert mindig találtam "elfoglaltságot".

2009. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem, mert ilyen helyzetbe lennék. ^^ Én boldog párkapcsolatban élek. :)

Csak hallottam néhány ilyen kapcsolatról, és kiváncsi vagyok mással is megesett-e már az ilyen...

2009. aug. 22. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen. Én azért jöttem össze egy sráccal, mert a volt barátommal kavargattunk. És olyanokat osztott az exem, hogy én nem kellenék másnak csak neki, ezért kapjak az alkalmon. ÉS akkor megtudtam, hogy tetszem az egyik jó haverjának már régóta. Így beszéltem vele és összejöttünk. Az elején azért akartam összejönni vele, hogy lássa az exem, hogy kellek én másnak is, nem csak neki. És most ott tartok, hogy halálosan megszerettem a párom és másfél éve boldog párkapcsolatban élünk.:)
2009. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem már csináltak ilyet, nem kívánom senkinek.....Azóta állat lettem
2009. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi történt? :S
2009. aug. 24. 16:38
 8/8 anonim válasza:

Válasz Velem már csináltak ilyet, nem kívánom senkinek.....Azóta állat lettem



Én értelek, ezt csak az érti, akivel már csináltak ilyet ... 19/F

2009. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!