Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti, hogy viszonyúltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti, hogy viszonyúltok a párotok narancsbőrös fenekéhez/combjához?

Figyelt kérdés
Az én párom imádja és ez nekem annyira furcsa. Már mondtam,hogy elmegyek kimasszíroztatni de mindig lebeszél mert ,hogy neki nagyon tetszik,sőt izgatja... Én totál azt hittem,hogy kamuzik,de úgy gyűrkézi,hogy szerintem nem. :-) Kiváncsi vagyok,hogy csak az én pasim ilyen elmeroggyant vagy vannak mások is? :-) 24L 32F

2012. dec. 15. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ebben ez a legviccesebb, ezen csak ti csajok vagytok fennakadva, de mi úgy vagyunk vele, hogy életünk szerelme narancsbőre a legédesebb dolog, mint minden, ami életünk szerelméhez köthető.

32F

2012. dec. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 -=Koldus=- ***** válasza:
Asszony feneke is narancsbőrös. De rohadtul nem érdekel, mert olyan formás :D
2012. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehámozom róla a héját és megeszem a narancsot
2012. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a barátod elroggyant?

Szerintem te vagy felszínes... leginkább magaddal szemben.

Sajnos sok az agymosott lány. Kíváncsi leszek, mikor jön el a kor, amikor elég lesz nőnek lennie egy nőnek és nem egy kirakat macának.

2012. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te férfi vagy egyáltalán?
2012. dec. 15. 18:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

igen és már unom, hogy nőnek lenni manapság annyit tesz, hogy


teljesen szőrtelen vagy mindenhol, nincs narancsbőröd, szép nagy push upolt mellek, kurv@s ruhák, festet haj, maszk az arcon (alap) és bűzlenek a pacsulitól, meg a deotól, mit a lovas az alkohol bűzétől.


A legtöbb lányka ilyen agymosott luvny@ lett és elment a kedvem a nőktől ,mert egyszerűen képtelenek vagytok megélni megélni a nőiességeteket.

Ha ilyenek akarok lenni tessék, de utána jönnek csak a gondok: ha valami nem stim akkor jöttök sírni...

nekem a kicsi mellem, vastag a combom, narancsbőröm van, szeplőm van, szőke hajam van, barna hajam, nem selymes, töredezett, smink nélkül nemhogy az utcára, de a lépcsőházba sem mentek ki...


Ez minden csak nem nőies. De azért szerencsére van köztetek is normális aki nem fél önmagától, aki el tudja magát fogadni emberként és nem hajhász, egy photoshoppolt ideált.

2012. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi leszek, mikor jön el a kor, amikor elég lesz nőnek lennie egy nőnek és nem egy kirakat macának"


Az a kor már elmúlt és sosem jön vissza.Jóformán nem is találsz már olyan nőket akik nem sminkelik ki magukat.Azt akarják hogy a férfiak abba a semmit érő maszlagba szeressenek bele ami az arcukon van,nem pedig a természetes szépségükbe vagy esetleg a belső tulajdonságaikba,de ezt már nem is merem hangoztatni


Szerinted miért van ennyi "gyönyörű" nő?A smink,szemceruza stb miatt,valójában meg sokan bűnrodnák vagy csak átlagosak.Most nekem lehet jönni hogy "dehát adni kell magunkra" leszarom a mázolt képed ha emberileg semmit sem érsz.Én kifejezetten az olyan nőket tisztelem akik SEMMIT nem használnak és mégis szépek.Na ők közül talán lehet találni normálisat akik rájöttek hogy nem ilyen értéktelen maszlagokkal kell elcsábítani a normális pasikat...az már másik kérdés hogy kinek kell normális pasi

2012. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is írtó nehezen találtam ilyen természetes lányt, de imádom!


Mindig felszabadult az ágyban, nem kell félórákat várni rá, hogy elkészüljön, nem jön zavarba, ha nem szőrtelenített szex előtt. Imádom ,hogy természetes, könnyed, és el tudja magát és a világot fogadni olyannak amilyen. Igazi felüdülés mellette élni.

2012. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, hogy beleszólok, de ha a pasik NAGYRÉSZE (tisztelet a kivételnek és így nektek is.) nem csorgatná a nyálát ezekre az általatok photoshoppolt ideálokra, akkor a nők sem akarnának annyira megfelelni nekik.
2012. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát mindenkinek köszönöm válaszát,mégha valakiknek kicsit bunkóra is sikerűlt. Bár nem értem miért,én próbáltam viccesen feltenni a kérdést... Az utolsó leányzónak is azért van igazság a mondandójában.
2012. dec. 15. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!