Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves lányok/nők, ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok/nők, ez egy nagyon fura ötlet?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha az utcán odamennék egy vadidegen lányhoz egy gyűrűvel és azonnal megkérném a kezét?


Lányok titeket ez hogy érintene, mit tennétek?



2012. dec. 16. 11:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Tuti elnevetném magam :) Ez nagyon aranyos ötlet. Ismerkedésre meg pláne jó :) Biztos, hogy igent mondanék. :D

De a házasság részét én se gondolnám komolyan.

Ez egy jó kezdés ;) Hajrá :)

20/N

2013. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Minek emeled ki ezt? 100 000 éves kérdés már kaptál rá elég választ, inkább csináld meg, ne csak itt flancolj az ötleteddel (ami nem is eredeti, filmben és haveri körben is láttam már hasonlót)!
2013. ápr. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Próba szerencse öreg :D
2013. ápr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Képen röhögnélek, de ha bejönnél külsőre, akkor elgondolkodnék a dolgon, hogy 1. van humorod 2. tetszel. Akkor miért ne ismerhetnélek meg? :P
2013. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!