Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem az interneten? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem az interneten? Mit lépjek?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 hónapja levelezek egy sráccal, szinte minden nap beszélünk, többet tudunk egymásról, mint sok más ismerősünk. Az egész csak barátságnak indult, de kezdek beleszeretni. Mindketten nagyon óvatos és gátlásos emberek vagyunk. Néha úgy érzem célozgat, aztán egyértelműen azt érzem, csak én gondoltam bele többet.

Legjobban az zavar, hogy még rajtam kívül több ilyen netes barátja is van, bár velük kevesebbet beszél, mint velem, de őket régebb óta ismeri. Nem egy városban lakunk. Fogalmam sincs mit tegyek. Féltem azt a jó baráti viszonyt, ami köztünk van, de ugyanakkor egyre biztosabban érzem, hogy részemről ez több barátságnál.


2012. dec. 16. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Mellékkérdés: itt ismerted meg?

A válaszom pedig az, hogy próbálj Te is célozgatni. Ha a srác is megtette, akkor van remény. Ha mégsem úgy érez, mint Te, akkor is van remény helyrehozni, hiszen még nem is találkoztatok, csak a jellemét kedvelheted.

2012. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is levelezős vagyok,de azt leszögezhetjük hogy találkozások nélkül nincs igazi érzelem,a mondatokat látván csak valami utánzatkapcsolatot érezhet az ember nem több.
2012. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van, fontos lenne a találkozás, de kb. 100km-re lakunk egymástól és neki szerintem ez gondot okoz.


Igen, itt ismertem meg :) Miért kérdezted ezt 1.válaszoló?

2012. dec. 16. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100 km nem annyira sok :) (én 200 kmre lakok a barátomtól, ezért mondom :D ) szerintem találkoznotok kéne :) célozgass arra mondjuk hogy de elmennél valahová (bulizni pl), hátha felhozná, hogy szívesen elkísérne :P az a jó a neten, hogy nem kell gátlásosnak lenni, picit "flörtölhetsz" is vele, és ha nem veszi a lapot, akkor abbahagyod, és nincs semmi ciki vagy égő dolog :D
2012. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem félsz, hogy rád ismer a kérdésed alapján? :D

Vagy épp ez a cél? :P


Próbálj célozgatni a találkozásra:)

2012. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva eszembe se jutott, hogy olvasná a kérdést. De amúgy sem hiszem, hogy rám ismerne, mert szerintem elég sokan ismerkednek így.

Már célozgattam, bár nem annyira egyértelműen, de nem vette a lapot. Nehezen mozdul ki otthonról.

És még képet sem láttunk egymásról.

2012. dec. 16. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!