Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Prostituáltakat igénybevenni mindenképpen a nő kihasználása, meg szexizmus, vagy vannak olyan nők, akik ezt tényleg munkaként élik meg?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem eléggé kiégető lehet éveken át azzal foglalkozni, h pénzért dugatom magam... De lehet nőknél ez is más...
2012. dec. 17. 11:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok én is a véleményekre. Tudod, lányokat nem szerencsés erről kérdezni.Majd később leírom én is a véleményemet, remélem, nem zavar majd, hogy én nem lányból vagyok.
2012. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ja, látom is h nagy a kuss
2012. dec. 17. 11:15
 3/28 anonim ***** válasza:

szerintem inkább a prostik használják ki a férfiakat! könnyű munkával pénzt keresni valóban sz*ar dolog lehet...persze ehhez kell egyfajta személyiség is, aki bírja pszhichikailag.

gondolj bele, hogy 1 óra szex + fél óra készülődés + fix költség, és ezért kap 15-20 ezret. egy mérnöknek nincs ilyen órabére pedig az tanult ember komoly értékteremtő munkával. ezek az egyszerű lányok pedig rengeteg pénzt keresnek, szerintem ők ezzel nagyon jól járnak!

2012. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Némi rálátásom van a területre, és azt kell mondanom, munkaként élik meg a dolgot. Nem mást tesznek, mint pénzért kiszolgáltatják magukat. Ez onnan ered, hogy már voltak annyira kiszolgáltatott helyzetben, hogy ahhoz képest ez egyáltalán nem durva. Természetesen kiégető, amennyiben nincsenek célok és elszórják a pénzt, vannak ilyen ostoba lányok is, de többnyire pár évig foglalkoznak vele, és áteveznek normális vizekre. Én viszont azokat nem értem, akik fizetős lányokhoz járnak, én a szexért nem adok pénzt. Nem élvezetes, nem férfias érzés. Ebbe belegondolva az is kiszolgáltatott helyzetben van, aki rászorul h prostituálthoz járjon..
2012. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Miért lenne kihasználás? Igénybe veszel egy szolgáltatást és fizetsz érte.


Persze vannak lazább erkölcsű lányok, de nagyon sok olyan is, aki nem talál más kiutat a helyzetéből.( lehet nincs is neki, ezt ne vitassuk)

Én el tudok képzelni ilyen helyzetet, hogy ebbe belekerüljek, mint nő. Borzalmas lenne, kiégető persze, meg onnantól nem érezném magam igazi nőnek, meg olyannak, aki normális kapcsolatban élhet. Pl. család, gyerek. Teljesen elvenné az önbizalmam. ( amúgy sincs túl sok)

De egyelőre úgy nézett ki eddig mindig, hogy van kiút( volt, hogy csak épphogy) az anyagi zsákutcákból és őszintén remélem, sose jutok ilyen sorsra.

2012. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Úgy is nézheted, hogy a lány használ ki téged: van egy igényed, amiből ő anyagi hasznot húz.

Hát persze, hogy munkaként élik meg! Te a munkahelyeden őszintén élvezed, amit csinálsz és ha nem fizetnének, akkor is csinálnád?

2012. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
A nőnek ez a foglalkozása, miért haszmálnád ki? Akinek meg ez a szakmája, az meg tudja, hogy miért ezt választotta. Lehet forrűvérű, vagy túl szenvedélyes, nem elégszik meg eggyel. Vannak nőkben is ilyen alaktok, nemcsak férfiakban.
2012. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

[link]


Beilleszted, *-ot kitörlöd és beírsz egy "u"-t majd enter.

2012. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy ilyen kérdést célszerűbb este 8-9-10 felé feltenni, akkor sokkal többen vannak itt fent.

Akkor válaszolok én is. nagy különbség van aközött, hogy egy út széli/lerobbant szálláson sorozatban fekvő lányról van-e szó vagy egy kultúrált lakásban dolgozó, szabad nőről, akihez (általában) normális férfiak járnak.

Az előbbi esetben a strici az, aki kihasználja őket és lelki roncsot csinál belőlük.

A második esetet egyáltalán nem érzem kihasználásnak, ekkor egy olyan nőről van szó, aki saját döntéséből kezdte el a szakmát. Sok ügyféllel kifejezetten jó viszonyt ápolnak és gyakran még leveleznek is. Az eredeti feladat mellett gyakran lelki szemetesládaként funkcionálnak, szerintem senki sem ismeri úgy a férfiakat, egyetlen más nő sem, mint ők.

A szexet sokan élvezik is, ez azért is lehetséges, mert olyan a vendégkörük és az ő hozzáállásuk is. Egy egészséges nő általában imádja a szexet és ha a férfipartnere kulturált, ápolt és figyelmes, akkor ugyanúgy képes élvezni a szexet, mintha a párjával tenné.Ők pedig összekötik a kellemest a hasznossal és ha van eszük, nem szórják el a pénzt, akkor megalapozhatják vele a jövőjüket is akár.

A férfiakat más-más okok motíválják, vannak, akik egy kis változatosságra vágynak a kapcsolatuk/házasságuk mellett és ez a legbiztonságosabb módja annak, hogy ne legyen baj.

Másoknak önbizalomhiányuk van és emiatt nem képesek barátnőt szerezni. Ez viszont kegyetlen rossz érzés. Az ő esetükben van talán a legjobb dolga a prostituáltaknak, mert teljesen úgy állnak hozzájuk, mintha a barátnőjük lenne a nő.

2012. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
egy bolti eladó aki szintén jópofizik a vevőkkel és tűri a marhaságukat az keres mondjuk nettó 100-at. egy prosti ennek a sokszorosát megkeresi kevesebb idő alatt. akkor melyik a s*zopás?
2012. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!