Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Prostituáltakat igénybevenni mindenképpen a nő kihasználása, meg szexizmus, vagy vannak olyan nők, akik ezt tényleg munkaként élik meg?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem eléggé kiégető lehet éveken át azzal foglalkozni, h pénzért dugatom magam... De lehet nőknél ez is más...
2012. dec. 17. 11:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Soha nem lennék képes ilyesmire, szerintem ez undorító. És ha ezt ráadásul nem munkaként élik meg, az még undorítóbb. Ennél pedig a pasik undorítóbbak, akik ilyen "szolgáltatást" igénybe vesznek.


Egyébként van néhány szempont ami miatt létjogosultságukat érzem a prostik lététnek:

-Amikor hiába a diploma, hiába a több éves szakmai gyakorlat megléte bármilyen értelmes szellemi munkához, mégis inkább a férfiakat veszik fel dolgozni...

-Amikor diplomát letagadva még egy takarítónői állást sem lehet megkapni...

-Egyszerűen nem adnak munkát, mert majd biztos elmegy szülni, vagy már gyereke van...

-Aztán ott vannak a férfiak. Pontosabban nincsenek, mert életre szóló kapcsolatra oly kevesen képesek. Csak ugye addig kell nekik egy nő, amíg meg nem hódítanak egy másikat a változatosság iránti igényük miatt. Addig meg kell ugye az "ingyen szex", meg hogy valaki főzzön rájuk, aztán lépnek is tovább.


Hát csoda, ha ezek után azt mondja sok nő, hogy jól hapsikáim, akkor mától számlázunk? Nekem nincs munkám, ti meg nem fogtok többé kihasználni. Meg van oldva...

Amelyik nő ilyen megfontolásból lesz prosti, azt valahol megértem.

Én magam sosem fogok ilyenre vetemedni, és a barmoknak sem fogok bedőlni, azután, hogy egyszer naivan bedőltem, inkább leszek apáca, ha értelmes és családi életre képes férfit nem találok.

34N

2012. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
23%

"Ennél pedig a pasik undorítóbbak, akik ilyen "szolgáltatást" igénybe vesznek."


Elsőként egy nyomdafestéket nem tűrő kifejezés jutott az eszembe, de inkább nem írom le. Azt viszont igen, hogy mivel nem ismered személyesen őket, ezért ne is ítélkezz fölöttük! Nem tudhatod, hogy ki miért megy el hozzájuk és gyakran meglepődnél, ha tudnád.

2012. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Munka az. "Én" adom azt amim van, + egy kis kedvesség, te meg a pénzedet. Van ennél sokkal rosszabb eset is (amit a társadalom nem itél el, pedig volna rá ok).
2012. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Hát nem éppen. Az állati világból örökölték a nők a prostitúciót. Én ezen a koncepción vagyok. Vannak ezek a csúnya csúnya törpecsimpánz lányok,akik a megtermékenyítési ciklus kivételével akkor hajlanódak a csúnya csúnya őket kihasználó törpecsimpáz férfiakkal kufircolni,amikor elemózsiát,húst vagy valamilyen ételt adnak nekik. Egyszóval már a törpecsimpánz nénik is úgy gondolkodnak, hogy adj nekemk valamit cserébe szétk.rhatsz. Hát nem csodás? Persze a kultúra segítségével a genetikai dolgokat le lehet vinni a nullára vagy fel is lehet tuningolni,. szóval nem azt mondom, hogy a nők mindegyike hajlandó a k,rválkodásra, de nagyrészükben benne van, csak még őpk sem képesek beismerni saját maguknak. Ez olyan mint mi férfiak nem tudunk megelégedni egy nővel, mindig csak a p.na, persze sokszor még magunknak sem vallj8uk ezt be, de hát ez van akkor is.
2012. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ez bizony munka :) Vannak jó pillanatok a szexbe, de az ritka. Nem, nem kihasználás míg mindkét fél normálisan áll a dolgokhoz.Aki kihasználja a lányokat az a strici és madame.
2012. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Munkának álcázott semmittevés. Jól meg kéne adóztatni.
2012. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
34%

Egy nagyon érdekes kísérletet azért elvégeztetnék a nőkkel. Kétféle lehetőségük lenne: Vagy a prostítúció, jó sok pénzért vagy pedig egy kőkemény "tisztességes" munka, ugyanannyi vagy csak kicsivel kevesebbért.

A végeredményt megnézném. Persze ha ezt itt a Gyakorin vagy akár a való életben feltennék a nőknek, akkor kivétel nélkül mindenki a tisztességes melóra esküdne. A gyakorlatban szerintem már másabb lenne a helyzet, ebben szinte biztos vagyok.

2012. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%

"A végeredményt megnézném. Persze ha ezt itt a Gyakorin vagy akár a való életben feltennék a nőknek, akkor kivétel nélkül mindenki a tisztességes melóra esküdne. A gyakorlatban szerintem már másabb lenne a helyzet, ebben szinte biztos vagyok."


Ez így van, a nők nem, azért nem választják a könnyű életet,mert megvetik azt, hanem mert mit szólna más ha megtudná alapon. Álszentek az biztos :) Éppen ezért van jelen a prostitúció nem hivatalos formája, az hogy keres egy palit aki eltartja,elviszi mindenhová kocsival,eteti,itatja, elviszi szórakozni,utazni stb Mennyi pénzt spórol már meg magának? És akkor jön a duma, hogy ő az ideálom meg mi anyám....persze a pénz az ideálod.

2012. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Kérdező téged az érdekel hogy mennyire égnek ki ezek a nők vagy azt hogy ez kihasználás e?

Az első kérdésre a válaszom az hogy ha okossan csinálja egy nő és igényes normális körülmények között és nem útszéli,hanem lakásn normál körülmények között várja a vendéket és mondjuk megszabja azt hogy napi 2 vendégnél többet nem fogadok akkor nem lehet olyan könnyen kiégni..jó esetben van egy nagyobb szexuális étvággyal rendelkező nő akinek van polgári foglalkozása de szereti a szexet és napi 2-szer csinálja akkor az is kifog égni?Ha túllépi a keretet amit bír és ami még számára elfogatható akkor kifog égni,de ha neki még a napi kettő belefér akkor nem.A különbség annyi hogy nem egy férfival hanem mindig mással csinálja,de ez megint más tészta.De kiégéshez nincs köze..

A 2. kérdésre a válasz!Nem kihasználás mivel önszántából teszi azt ami,senki nem tart fegyvert a fejéhez hogy csinálja,bármikor kitud belőle szállni ha akarna..innentől kezdve inkább ők használják ki a férfit mert jó esetben egy férfinek ez ingyen van szerencsére..de ha jobban belegondolsz egy óra szexért elkérni 15 ezer ft-ot az nem kevés..most akkor ki használ ki kit?Ez egy üzlet,te fízetsz azért hogy dughass ő peddig ezért pénzt kér és önszántából teszi mind ezt.

Amúgy a kérdést este fele tedd fel majd olyan 6-8 óra környékén,több választ fogsz kapni szerintem.

2012. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Vannak nők, akik tényleg munkaként élik meg, de azért ne legyenek illúzióink, rengeteg nőt kihasználnak, úgy lesz belőle prosti.

Tipikus sztori, hogy az intézetben (azaz családi háttér nélkül) felnövő lányoknak az idősebbek már évekkel korábban mesélik, hogy ez milyen jó munka, és mire kimennek, ott várják őket a stricik, akik először persze körbeudvarolják, aztán keményen betörik őket.

És amikor valaki már tényleg elhiszi, hogy ő semmire sem jó, értéktelen ember, aki senkit nem érdekel (itt fontos, hogy nincs semmilyen család mögöttük, max. olyan, aki eldobta őket!!), akkor vállalja hogy elmegy prostinak, mert így legalább a strici foglalkozik vele.

Itt szó nincs munkáról, itt egy ember módszeres pszichikai tönkretételéről van szó. Ahonnan nem is nagyon van visszaút, mert nem tud mibe kapaszkodni. Arra pedig nagyon kevés ember képes, hogy a saját hajánál fogva rángassa ki magát a mocsárból.

2012. dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!