Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régimódi pasi létezik még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régimódi pasi létezik még?

Figyelt kérdés
pl olyanra gondolok aki 16-22 év körüli és mégis régebbi vágású?
2012. dec. 17. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Létezik


20/F

2012. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mennyire régimódi? :D
2012. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok és így annak tartom magam, vagyis mondjuk nem dörgölöm a képed alá az első randin, hogy jó a s*gged, b*sználak...+az ismeretségi körömben is akad pár haver aki ilyensmi
2012. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hozzáállásban leragadtam a 70-es évek végén, az biztos. :D Én még udvarolok, és figyelek a nőre és a részletekre.
2012. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz ezalatt?

Klasszikus zenét hallgat?

2012. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
én is szintén,nem veszem át ezt a "páwa" stílust 17/F
2012. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha olyanra gondolsz,hogy romantikus...stb akkor erre azt mondom,hogy en is ilyen vagyok,de mivel ez a legtobb nonek nem kell,akinek meg igen az ki se mozdul otthonrol,igy nem kell a romantika a nyalas,erzelgos esetleg oszinte szoveg a "mostani" lanyoknak.

Mar nem kell a lanyok nagyo nagy tobbseget meghoditani sajnos.

A mai vilagra itt egy mondas ami igaz: "jossz b.aszni,vagy b.aszol jonni..

2012. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én korban már túlléptem a kállón (24 vagyok), de a szüleimnek hála, olyan nevelést kaptam, ami még a valódi értékeken alapul. (Viszont már foglalt vagyok :D )
2012. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hmm rokon lelkek:) bizonyára furcsálhatjátok lány létemre, de én is eléggé régebbi szemléletű lány vagyok. ja és zenébe akár vagy stílusba vagy gondolkodásba értettem a kérdést
2012. dec. 17. 15:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, 21/F.
2012. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!