Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan pasi típus, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi típus, aki nem szeret ölelkezni, bújni vagy csak nem szeret eléggé?

Figyelt kérdés

fél éve vagyunk együtt, a kapcsolat elején sem lehetett a párommal ilyet csinálni. én nagyon igénylem a szeretetet, a cirógatást, simogatást, ölelkezést. Szeretek puszit kapni vagy ölelkezve aludni el vagy ébredni, de ez a párom mellett lehetetlen,mert saját bevallása szerint nincs rá igénye és nem tud változtatni rajta. Másféle gesztusok miatt nem gondolom,hogy nem szeretne, de már elbizonytalanodtam. nyilvánvaló,hogy én kezdeményezem az ilyen érintkezést, előfordult már,hogy elutasított,mert nincs olyan kedvében vagy most nem szeretné, simogatni se lehet,mert csikisnek érzi. talán ezért nem simogat ő sem.

már egyre rosszabbul viselem,félek kezdeményezni is, pokolian hiányzik,hogy nem érzem szeretgetve magam, de eszembe jut,hogy ettől ő még szeret,hogy ilyen típus és nem szabadna,hogy egy ilyen dolog miatt véget vessek a kapcsolatnak ha egyébként jól megvagyunk :(

létezhet,hogy ilyen típus, külső szemmel mit gondoltok?



2012. okt. 20. 00:46
1 2
 1/17 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
77%
Nem illetek össze...
2012. okt. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is.


Gary Chapman: A szerelem pszichológiája; pont erről szól.

2012. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos létezik olyan típus is,aki nem tudja vagy szereti ezeket a dolgokat.De én pl nem bírnám ki,ha nem ölelgethetném az épp aktuális csajomat,vagy épp bújnék össze vele,és mondanám legalább naponta egyszer,(ha már ki alakult) hogy szeretem.Sajnos most nincs csajom,de ha van,szeretem,h tudja,fontos nekem,és nem csak dugni tartom.
2012. okt. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szegeny te :(


Szerintem lehet, hogy tenyleg ilyen tipus.

Viszont az oleles, szeretgetes fontos a kapcsolatban.

Nem tudom, mit tegyel.

2012. okt. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Valóban, nem illetek össze. Neked olyan kell aki kimutatja a szeretetet ilyen formában. Beszélj vele erről, én azt mondom!


Én is azt szeretem amúgy, ha bújós a pasi.

Az én exem például meg folyton azt várta, hogy én menjek hozzá és bújjak, ő meg mint egy darab fa. Aztán meg volt olyan, eltolta a kezemet róla. Na hozzá nem nyúltam aztán, akkor meg az volt a baja...


Létezhet ilyen fajta ember, de nekem nem kéne!

2012. okt. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

az a gond,hogy nem egyszer állt már ez a kérdés kettőnk közé,mert szóvá tettem (sajnos már kiakadás formájában) ha már nagyon hiányzott és mindig veszekedésbe torkollt. már nem szólok, úgy sincs értelme mert utána még kevesebbet "kapok" ( de valamennyi még csurran cseppen :) )

őszintén szólva nem tudom leírni a kapcsolatot,mert minden egyéb téren egyezünk és nagyon jól megvagyunk.

Létezhet,h megszűnik ez a "gyengeségem" és kevésbé fogom igényelni a bújásokat és ő ezt tényleg nem azért csinálja,mert lelkileg nem tud nagyon nagyon közel engedni v elfogadni?

2012. okt. 20. 01:27
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

én lány vagyok, és nem igénylem az ilyesfajta dolgokat, egyszerűen jobban szeretek valamit alkotni a barátommal közösen, és utána egy fergetegeset... valahogy jó érzés látni a szemében a vágyat, hogy hozzámérjen, és hogy ez csak sokára jön el.

ha ennyire eltérő egy ilyen alapvető dologról a véleményetek, szerintem sem illetek össze...

2012. okt. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
talán van ilyen pasi, aki valóban nem annyira finom, és ölelgetős típus. Sajnos melletted ezt meg is engedheti magának. A legtöbb nő igényli ezt. Még pár évig egy kapcsolatban tök természetesek ezek a megnyilvánulások. A szüleim még a mai napig megölelik, megpuszilják egymást néhanap, pedig már lassan 30 éves házasok. Gondolom ennyi idő után természetes, hogy nem minden nap megy az ölelkezés-nyalás-falás. Viszont aki már az elején nem akarja ezt... Én biztos nem tudnék így élni, hogy az intimitás csak a szexből áll. Nem érezném, hogy törődik velem. Lehet, hogy ez nem igaz, és szeret téged, csak nem képes kimutatni. Ha ezzel együtt elfogadod, maradj vele. De látni rajtad, hogy szenvedsz ettől. Biztos, hogy ilyen jövőt akarsz magadnak ?
2012. okt. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha ebben a számodra fontos dologban különböztök, akkor egyszerűen nem illetek össze. El kell fogadnod, hiába próbálod magadat győzködni, hogy "de amúgy minden jó"

Nem, nem jó, mert neked fontos lenne egy dolog, és ezt nem kapod meg.

Szinte biztos, hogy ezt egy életen át nem fogod tudni elviselni. Ha az eszedre hallgatsz, te is tudod, mit kell csinálni...

2012. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ez ugyan olyan mint nálam a puszilkózás... nagyon utálom... meg is mondtam mindenkinek engem ne puszilgassanak meg én puszival nem is fogok köszönni senkinek, tartsanak akármilyen bunkónak de egyenesen útálom... ki nem állhatom.

persze barátnőm kivétel de azért ő sem viszi túlzásba...

2012. okt. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!