Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régimódi pasi létezik még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régimódi pasi létezik még?

Figyelt kérdés
pl olyanra gondolok aki 16-22 év körüli és mégis régebbi vágású?
2012. dec. 17. 15:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Stílusra annyit tudok mondani, hogy Rock és klasszikus kicsit turbózva:D de szerintem jól gondolom, hogy ez nem divat manapság:)
2012. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Johann Pachelbel és Gustav Holst, ha klasszikus zene, de Brian Crain is zseniális, igaz az ő műveivel még csak most ismerkedem. Sokat olvasok szerteágazó kategóriákban , de sajnos mostanában nincs rá időm. Szeretem a színházat, nagyzenekari előadásokat, csak nincs kivel elmenni, így ritkán járok.

Nem használok trágár szavakat, rendkívül udvarias vagyok, elegánsan és igényesen öltözködöm. Az illemszabályok többségét ismerem és alkalmazom is.

Ráadásul még magas is vagyok és jóképű.


DE!


Minderre abszolút nincs igény a 20-25 éves korosztályban és akik között megfordulok, szóval a fenti tulajdonságok legtöbbször parlagon hevernek és mivel megváltozni nem fogok, inkább vagyok magányos farkas.


Visszatérve a kérdésre: vannak.


25/F

2012. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló nagyon szimpi.
2013. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!