Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsony együtt?

Figyelt kérdés
Az exem most külföldön dolgozik, azt indítványozta ha hazajönne (ez kb ma derül ki) akkor velem tölti az ünnepeket. Jóban vagyunk, de arra már rájöttünk, hogy nem vagyunk egymásnak élete párja, és különösebben nem vonzódunk már egymáshoz, legalábbis én nem. Elég komoly szerelem volt köztünk anno, majdnem gyerekünk is lett (nem tudtuk megtartani), most viszont csak társak vagyunk, közös terveink vannak és támogatjuk egymást amiben tudjuk. Egy hónapja nem is láttam, azt tudom h valamivel békésebb lett, mint általában szokott. Egy ágyban fogunk aludni, ezért biztos, hogy összegabalyodunk, viszont nem szeretném, ha újra fellángolna irántam, mert bonyolulttá tenné az életem (alakuló kapcsolat, üzlet, tervek, stb.) bár erre nem tudom mennyi esély van, mert egyik exemmel sem maradtam eddig kapcsolatban. Az alakulóban levő kapcsolat miatt tuti, hogy nem akarnám vissza, csak együtt tölteni egy hetet, jókat szexelni de nem tudom, neki mik a szándékai! Ugyanez, netán vissza akár kapni, vagy visszalopni magát a szívembe valamivel, vagy észrevétlenül visszaköltözni hozzám? Vagy csak nem akár egyedül lenni? Mik a meglátásaitok, ötleteitek ezzel kapcsolatban?
2012. dec. 17. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem annak, aki kint dolgozik elsősorban Valaki kell, aki most pont te vagy, de semmi több. tehát valaki aki szexel vele, megadja egy kapcsolat illúzióját, akár ha rövid időre is. De szerintem nem konkrétan Te vagy a lényeg. csak egy nő. Szóval ne aggódj.
2012. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt gondold át, hogy érdemes-e ezzel kockára tenni az alakulóban lévő kapcsolatod.
2012. dec. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!