Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom drága ajándékot ad karácsonyra, nekem meg semmi pénzem?

Figyelt kérdés
Mondogatom neki, hogy ne vegyen drága ajándékot, mert én sem fogok olyat venni, de hiába. Tudom, hogy rám költi majd az összes pénzét, ami kb 6-7ezer ft érték lesz, ha nem több. Nekem meg 1-2ezrem van rá csak, amiből fogalmam nincs mit vehetnék, semmi jót nem lehet venni belőle. Kb arra gondoltam hogy veszek egy sálat, mert nincs neki. Ez olyan semmilyen... Mit tehetnék? Ti mit tennétek?

2012. dec. 17. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha nem hülye akkor megérti h nem kap tőled nagy ajándékot, elég valami apróság is.

a karácsony a legtöbb helyen már csak arról szól h ki tud drágábbat nagyobbat venni..

2012. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hidd el nem fogja érdekelni hogy ennyit költesz ajándékra...:)A sál jó ötlet.
2012. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
örülj h van párod, nekem pénzem van, de párom nincs
2012. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gabriell88 ***** válasza:
94%
Én a páromtól első karácsonyra egy Mercit kaptam, a fólia alá becsúsztatva a közös képeinket apróban, középen pedig ennyi állt, köszönöm, hogy vagy nekem.Máig ez a legkedvesebb ajándékom:) Pedig nem költött sokat, de egyedivé tette:)
2012. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
örülj amíg van párod, és adj neki egy jó karácsonyi szexet :D
2012. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem ez olyan kínos, mármint ha elképzelem, hogy odaadjuk egymásnak az ajándékot, ő jól tudja mit szeretnék mindig, szóval megveszi azt és én örülök neki. Viszont ő sose mondja mit szeretne, sőt neki sose kell semmi, így találomra kap valamit, aminek nem is biztos hogy örül majd. Lehet utálja a sálakat azért nincs neki... én meg pont azt veszek. Esetleg még sütök sütit mellé.
2012. dec. 17. 20:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy valami drágát vegyél. Nagy örömet tudsz szerezni valami olyannal, amit te készítesz, vagy amit hozzád tud kötni. Pl. a saját süti egy jó ötlet.
2012. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vegyél vagy készíts neki ötletes ajándékot.
2012. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
Én a páromtól első karácsonyra egy BMW-t kaptam, a fólia alá becsúsztatva a közös képeinket apróban, középen pedig ennyi állt, köszönöm, hogy vagy nekem.Máig ez a legkedvesebb ajándékom:) Pedig nem költött sokat, de egyedivé tette:)
2012. dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A sál jó ötlet, ha tényleg nincs neki:)) Viszont, ha jó helyesen keresed akkor 600 ftért is tudsz venni egy nagyon jó sálat :DD Aztán, ha van két ezer forintod tudsz még mellé venni vmit:)
2012. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!