Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem aludhatok a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem aludhatok a barátommal?

Figyelt kérdés
8 hónaposak vagyunk, ebből 4 hónapig nem is találkoztunk, mert ki KELLETT jönnöm dolgozni külföldre. Most hazamegyek 1 hétre, de nem aludhatok nála, pedig 18 leszek 1 hónap múlva...A menszeszem is valószínű pont meglenne akkor, úgyhogy valószínűleg sex se lenne még...Akkor meg miért?????
2008. máj. 28. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem értem.Miért nem alhattok együtt? Ha 18 éves vagy kimehetsz dolgozni, pénzt keresni akkor ki mondja meg hogy mit tehetsz és mit nem? ez a minimum.Ennyi megjár nektek.A menzest pedig ha szedsz fogamzásgálót akkor tudod szabályozni.
2008. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha kimehettél dolgozni külföldre 18 éves korod előtt, akkor nyugodtan alhatsz a barátoddal is. Ki tiltotta ezt meg neked? A szüleid? Szerintem nyugodtan mond meg nekik, hogy ennyit megérdemelsz, ha már hónapokig egyedül voltál.
2008. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem értem.

most 8 honapos vagy vagy 18 éves?

dontsd mà el

2008. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
anyukám....vele jöttem ki. Mert ő egyedül nem tudott volna, mivel nem tud angolul, ezért muszáj volt nekem is kijönnöm. A barátom szülei is belemennének, sőőt, ők már azt is szeretnék, hogyha megtörténne. De anyunak ez a túlzott féltése, már sokszor idegesítő. Szerinte azt hiszem, h én szartam a spanyol viaszt, és hogy nekem mindent szabad...Szerintem ez természetes már...és most a babától sem tarthat. Ha le is feküdnénk, akkor is tudjuk, hogy hogy kell védekezni, és mondtam is neki, hogy ha akarjuk, akkor úgyis megtörténik, ahhoz nem muszáj együtt aludnunk. Most már beláthatná, hogy nem vagyok kis pisis... De nem akarja, hogy csak azért feküdjünk le, mert kívánjuk, és kíváncsi vagyok, meg szerinte, még nem vagyok hozzá elég érett, csak azt hiszem...De akkor ezt honnan lehet tudni, hogy mikor vagyok már az hozzá???Nem értem:S És ha együtt maradtunk a távolság ellenére, akkor valószínű érzelmek is állnak a háttérben, és nem részegen veszíteném el egy idegennel valamilyen bulin, vagy utána...De nem is azért aludnánk együtt:)
2008. máj. 28. 19:04
 5/11 anonim válasza:
Ezzel én is igy vagyok:) Deh én hazudtam szuleimnek azt mondtam h barátnőmnél alszom de mégis a barátomnál aludtam ennyit erről ha ennyire vele akarsz lenni ésha máshogy nemmegy
2008. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda egy hülyeség. Szerintem várd ki azt az egy hónapot, és utána kegyetlenül élj vissza a nagykorúsággal. Szerintem ez nagyon nem szép dolog anyukádtól, h ő meg azzal él vissza, h MÉG nem vagy 18. És hát ez.. nem is féltés szerintem, hanem birtoklás. Enmnyire nem szólhat bele az életedbe, én most leszek 17, és nemrég veszítettem el, és nekem se akarta anyu.. nekem is azt mondta, h nem vagyok elég érett stbi.. de én ezt hülyeségnek találtam, mivel.. most őszintén, nálam jobban ki érezheti, hogy készen állok-e rá, vagy sem? Senki más. És én úgy éreztem, h készenállok. Nem bántam meg, és ő is elfogadta, h jobb ha partner..

Én anyukádból lehet, h hülyét csinálnék egyszer, h maga előtt is tűnjön már hülyének, mi lenne ha egyszer elhitetnéd vele, h már megtettétek.. mert ilyen erővel ez is benne van a pakliban... h bármikor megteszitek. És szerintem ezt egy normális szülő fel is fogja ép ésszel.

De amúgy.. egy valamit nem értek. Mi az, h már az szülei is azt akarják, h megtörténjen?.. Ez elég félreérthető. De ha szeretitek egymást, a kellő szenvedély is megvan, plusz felkészültek vagytok, akkor szerintem simán belevághattok. Megha persze biztos vagy benne, h ő az, akinek oda akarod magad adni :) megbízol benne, és tudod, h vele szép lesz az első..


Ui.: Onnan tudod, h elég érett vagy-e, h egyrészt érzed legbelül, másrészt nem számítasz a lehető legjobbra. De ha reálisak akarunk lenni, akkor lehet, h az érettség kihat a többi dologra is, magyarul fontos, h márban is éretten tudj gondolkozni. De amúgy szerintem ezek nem függnek össze OLYAN szorosan. Csak épphogy.

Én pl.. mielőtt megtettem.. tudtam, h nekem 10-ből, ha a 10. maga az aktus, akkor nekem már mind a 9 megvolt. Magyar ul minden megvolt már, csak épp a szex nem..

Persze, ha már lefeküdtetek, akkor is ott van még az a hosszú idő, amíg megtanuljátok a szexet. Élvezni, átérezni, tisztelni, stbi stbi.. megtanuljátok, kiismeritek.

SOk sikert :)

2008. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem az előző hozzászólónak...kb ezeket irtam volna le, megfogalmaztad ami bennem van...amúgy én is hasonlóan vagyok mint Te csak nálunk a 9. hónap és 18 majd ősszel leszek...nekem kész stratégiám van, megfogom mondani h ha akarom úgyis megteszem, az akarata ellenére...úgyh "jobb ha partner" (s nem kell hazudozni) ennek ellenére még nem döntöttem ÚGY, még várok...mert nagyon tudom tisztelni ezt az egészet(mármint a szexet), fontosak nekem a benne levő érelmek, a törődés...stb...stb és többször is átgondolom h ne bánjam meg majd később (ami nem valószinű) SOK SIKERT:)
2008. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valahogy én is túljárnék anyukád eszén a helyedben.

De csak példaképpen: több mint másfél éve voltunk együtt a párommal, amikor ottalhattam nála.

2008. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nálunk is volt már pár dolog, ahhoz se hiányzott sok, h elveszítsem....de meg akartam várni ezt a pár hónapot, hogy mi lesz a kapcsolatunkkal?!Úgy értettem, hogy már az ő szülei szeretnék(inkább apuja), hogy együtt legyünk, mert azt hiszik, hogy a kicsi fiuk még szűz, és hogy én lennék a megfelelő személy...De úgy néz ki, hogy talán belemegy anyum. DRUKKOLJATOK nekem!!!:)
2008. máj. 28. 21:55
 10/11 A kérdező kommentje:
először én is túl akartam járni, mert nagyon nem tudok vele ilyenekről beszélni, meg tudtam h úgyis nem lesz a válasza, aztán majd valakivel figyeltet, hogy nehogy...aztán a barátom is mondta, hogy titokban ő nem akarja, meg úgy én se nagyon, úgyis hazamentem volna végül:S Szóval nagy nehezen rávettem magam, hogy beszéljek vele. Most beszél az 1ik bnőjével, és újságolta neki, hogy mit szeretnék, és mondta anyunak, hogy előbb-utóbb úgyis megtörténne, meg hogy lassan el kell engedni a kezem...De tényleg nem hiszem, hogy lenne akkor szex-->pontosabban szeretkezés=) Attól féltem, hogy ő is majd vele ért egyet, mert akkor nem sok remény lett volna rá...De sokszor a tiltott gyümölcs a legédesebb, és tényleg ha nem félnék a következményektől, akkor ha engedi, ha nem, úgyis rajtam áll...De nincs akkora merszem hozzá:P
2008. máj. 28. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!