Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idős voltál, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idős voltál, amikor a pároddal először együtt aludhattál? Mennyi járás után? Rögtön egy ágyban, vagy külön szobába, vagy hogyan?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 23:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
enge nem nagyon érdekelt az együtt alvás. nem vagyok romantikus :D nem tudom már nem is jegyeztem meg, de annyi biztos, hogy egy ágyban és nem külön szobában:D
2009. aug. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok...fél év járás után aludhatott nálunk.Bár az éjszakát(amikor már tényleg aludtunk:D ) külön szobában töltöttük...de egész este velem volt és a szüleim sejtették,hogy nem csak tévézünk a szobámban.. :D

Egy hét múlva én aludtam a barátomnál,természetesen egy szobában:)

2009. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18 vagyok és 1 hónap után aludt itt elöször:) persze egy szobában/ágyban
2009. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
14 voltam, kb. 2 hete jártunk, egy ágyban aludtunk, de nem csináltunk semmit, tényleg csak aludtunk.
2009. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17 évesen aludtam először nála :-)
2009. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ő először nálam akkor alhatott, amikor 2 hónapja jártunk, de akkor még nem aludtunk együtt, egy ágyban három hónap után aludtunk. Akkor 15 voltam, most 17 leszek októberben, és 16 hónapja járunk, én akkor alhattam először nála, amikor 15 hónapja jártunk. Persze akkor egyből egy ágyban. Kicsit bonyolult, meg hülyén fogalmaztam, de remélem, hogy érthető.
2009. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8 egy ágyban
2009. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

hat kicsit komplikaltabb ennel. en mar aludtam nala es o is nalam amikor csak par honapja voltunk egyutt (2-4 ho) de arrol nem tudtak a szulok mert vagy el votlak utazva, vagy ejjel mentunk miutan aludtak es hajnalba haza vagy reggel megvartuk mig elmennek valahova es mivel nem nyitnak be elotte, nem vettek eszre. eleg kockazatos volt, volt is adrenalin :)


ez ment szinte 1 evig. kozben egyre tobbet voltam a baratomnal, es egy ejjel "ottragadtam hivatalosan" marmint egyszeruen nem mentem haza este mint maskor es ugy h a nagyija (vele lakik) is tudta. nem volt bejelentve,megkerdezve. ennyi. azota sincs semmi gond. akkor en 17-18 voltam, o 20-21. az en szuleimnek kb 2 es fel ev egyuttlet utan mondtam meg amikor hozza mentem aludni, addig csak mesek voltak h kinel vagyok. de az o apukaja mar akkor tudta h nala alszom amikor csak fel eve voltunk egyutt, mivel a baratom egyedul votl otthon, az apuja mondta h atjon reggel, o meg nagyon ellenkezett h hagyja aludni. erre az apja: "ooo fiam, ne add be nekem h te ilyen csipkerozsika vagy! fogadjunk ha felhivom a baratnod szuleit, meg ugy tudjak h ti a kirandulason vagytok?" :))

2009. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15 éves voltam elöször különszobában, de éjjelenként átlopoztunk egymáshoz aztán anyámék megunták és utána egy szobában:D most 18 vagyok ez már a 3-ik barátom:D
2009. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ja meg annyit h o hivatalosan sose aludt nalunk. csak ugy h nem tudtak/nem voltak itthon. de mivel nala mar megszoktuk, nagyobb az agy, nincs gond h ottvagyok, megszoktak egyszerubb nala aludni. na meg nem is erzi nagyon jol magat nalam, nem ertem miert.


20L

2009. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!