Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél az én helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél az én helyemben? Párommal 15 éve vagyunk együtt. Ebből 10 éve házasságban.

Figyelt kérdés

2 gyermekünk van.

Párom egyik este véletlenül elkotyogta, hogy kb 13 évvel ezelőtt, amikor terhes voltam az első fiúnkkal, 2alkalommal megcsalt, 2hétig és egy hónapig.


Ez nekem nagyon rosszúl esett, bár azt érzem, hogy túl rég történt ahhoz, hogy emiatt most boruljon minden. Elválni nem szeretnék, mert a gyerekeket nézem, de valami megváltozott bennem. Folytatható e ennek tudatában a kapcsolat, mit tennétek a helyemben ebben a helyzetben?


2009. aug. 23. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már olyan rég volt akkor már mind1

de azért valahogy megbüntetném

2009. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha jól belegondolok, ha ez akkor kiderül, akkor valószinű, hogy nem lennénk már együtt.
2009. aug. 23. 00:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ilyen esetben én sem tudnám mit tegyek... nekem leginkább az fájna hogy az azóta eltelt évek mind hazugságban teltek és ő erre képes volt. nah meg mikor pont terhes voltál az ő gyerekével... hát, lehet hogy bennem megszakadna valami és egy idő után rámenne a házasságunk, mert nem bírnám elvisleni a tudatot...
2009. aug. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy érzem megszakadt bennem valami...Nem volt eddig sem tökéletes a házasságunk, de toleráltam a "hibáit". De ezek után nem biztos, hogy menni fog.
2009. aug. 23. 00:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő akkor 21 éves volt én 23. A baba akkor véletlenül jött, ő nem vágyott még rá, mert fiatal volt.
2009. aug. 23. 00:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy szeretitek-e egymást? És mit szeretnétek egymástól?


Ő ezt most miért mondta le neked? Mi volt a szándéka?

Nagyon megbántott ezzel, az biztos. Tartotta volna inkább magában, és szenvedett volna ő a tudattól, ha szeret téged. De ha igazán szeret, akkor lehet, hogy tényleg szenvedett emiatt, és azért mondta el, mert nem bírja tovább és tőled várja a feloldozást!

(akkor gyenge volt, buta, hűtlen, de lehet, hogy praktikusan mostmár van egy őszinte társad végre?? aki a gyerekeid apja is, a férjed.)


De erről nyilatkozzon ő!

Kérdezd meg, hogy MIÉRT MONDTA EL? Hogyan érez irántad? És mit szeretne tőled az életben?

És hogy akarja mindezt jóvátenni??

2009. aug. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!