Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már se veled se nélküled kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Amikor nem volt már igazán jó együtt sem de külön viszont elviselhetetlen. Mi lett a vége? Azért kérdezem mert én is egy ilyenben vagyok most, jól jönne pár személyes tapasztalat.
2012. dec. 18. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja! Hosszú évekig ...
2012. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy rakás sz*r ilyenben élni, jobb ha tőlem tudod. Bennem csak azt erősítette meg, hogy a lányok 85%-át kiszelektálom, vagy képtelen vagyok komolyan venni őket.
2012. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4 évig.. Pár hónapja külön vagyunk..Azóta kétszer már sikerült megint "összeakadnunk".. Folyamatosan beszélünk szinte mindennap.. Néha sírok utána néha úgy érzem ez a leghelyesebb.. Most én is és ő is külföldre készülünk mindketten egyedül két más országba.. talán ez segít majd rajtunk.. Állítólag hiányzom neki és szeretné, ha vele mennék.. Nekem is hiányzik és bármikor bárhová elmentem volna vele, de már nem merek.. Most kezdek végre nélküle is boldogulni az életben.. De nagyon nehéz.. Tudom, hogy ha nem áll rövidesen közénk az a marha sok kilóméter ugyanúgy egymás mellett kötnénk ki, amiből megint csak szenvedés és egy újabb szakítás lenne.. (a 7. vagy 8.ik..)
2012. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!