Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk, Ti hagynátok h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, Ti hagynátok h a párotok legjobb barátja az ellenkező neme legyen? Zavarna titeket féltékenyek lennétek mondjuk ha még szebbnek is lássátok.

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Hát, ha mondjuk tapizásra felhatalmazott legjobbarát lenne, akkor kitépném a szívét és megetetném vele.

De alapból nem. :)

2012. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát h minig mindent meg beszélnek és néha már mit nha ők lennének együtt h mászkálna kegyütt ne mtudom nekem ez fura és zavar ha meg felhozomakkor meg én vagyo ka hibás h ne féltékenykedjek de tudom h régen tetszett neki és sztm ezrté zavar de még akkro is félnék h valami felángol szerintetek an jogom emg mondani h válaszon?
2012. dec. 18. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem örülnék neki, sőt lenne pár megjegyzésem is. de ha megbírom a páromban és ha abban a barátjában is (vagyis beszélek vele, megismerem), akkor el tudnám viselni. de azért ne ő legyen az akivel mindent megoszt, én pedig második.
2012. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A barát az barát, nem szerelem. Ha elmondta, hogy régen tetszett neki, akkor már nyilván túltette magát rajta, és szeret téged.

Engem sokkal jobban zavarna, ha a párom ilye helyesen írna. (Ne fogd a gyorsaságra.)

2012. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben és kezdetben toleráltam, főleg azért mert nekem is van néhány igazán jó fiú barátom. Engem az zavart az egészben h folyton párhuzamot vont közöttünk, pedig én rohadtul nem voltam kíváncsi semmire arról a lányról, nem firtattam h miket szoktak együtt csinálni, miket beszélnek meg stb. De ő folyton felhozta, pl mondtam h én így meg úgy csinálok vmit, erre ő meg "Jéé, az Adri (most mondtam egy nevet), meg amúgy, és közben még ez és ez, ráadásul még ez is, meg aztán..." és ez így ment percekig, ahelyett h rólam, egymásról beszélgettünk volna. :/ De mondom, amúgy nem zavart és nem is emiatt mentünk szét, úgyh pusztán emiatt a tény miatt, h egy lány a legjobb barátja még nem kell aggódni, az ördög a részletekben van.
2012. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lifeishard ***** válasza:
81%

Lehet, hogy "kitérő" válasz, de az a körülményektől függ - ahogy Előző Válaszoló is írta, az ördög a részletekben van. Nem baj, ha valakinek van nagyon jó barátja az ellenkező nemből, mert legalább nem hisztizik a pasi viselt dolgain/nem értetlenkedik a csaja megnyilvánulásain, magyarán többet tud(hat) az ellenkező nemről. Akkor zavarna, ha átlépne egy bizonyos határt. Hogy ez hol húzódik, ez mindenkinek egyéni megítélés kérdése és a józan ítélőképességén múlik. Nálam pl. ilyen "határ közeli" tettek lennének, ha minden beszélgetésük során úgy szólítanák egymást, ahogy párok szokták, éjjel később jönne haza tőle (vagy haza se jönne), akkor is vele beszélne, mikor velem kellene, felhívná az éjszaka közepén, stb., magyarán olyan dolgok, amik intimitásra utalnak. Ezek se kőbe vésett dolgok, sok dolog lehet, ami "enyhítő körülmény", de ha teszem azt azért nem jönne haza, mert hát "szegény Rezsőt kirúgták a vizsgáról, nagyon maga alatt van, blablabla", az mondjuk zavarna. Vele lehet, vigasztalhatja, stb., de ne maradjon nála, ha nem mocskosul indokolt. Vannak Rezsőnek haverjai, fiú barátai is, menjen el velük berúgni. Ez kisajátításnak hangzik, és valamennyire tényleg az is - én szeretem birtokolni a párom (de nem kezelem a tulajdonomként, még mielőtt néhány feldühödött hölgy nekem támadna). Egy barát nem sajátít ki. Ha tehát Rezsőnek ez nem tetszene, akkor ott valami gigszer van szerintem.

26/F

2012. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!