Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt, vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt, vagy miért teszik ezt velem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy a kapcsolatomban nem én vagyok az első,és nem ez az első alkalom/kapcsolat hogy ezt érzem.

Az előző párom,élt halt a számítógépes játékokért,mindig az első volt nála.

A mostani párom pedig,mindig elmondja hogy mennyire szeret,de úgy érzem a haverjai ezerszer fontosabbak neki. Nem azt mondom,hogy ne találkozzon velük,csak rosszul eik,hogyha hívják,hogy el kéne értük mondjuk menni valahova,egyből ugrik,de ha én teszem ezt,akkor jön a válasz:"Persze,megyek is,rohanok" és fél órától 1 óráig terjedő időben oda is ér hozzám...

Én mindig mindent elnézek,megbocsátok,mindent megadok és mégis úgy érzem,hogy az erőfeszítéseim hiábavalóak,nem kamatozódnak,mert mindig csak olcsó kis második,vagy harmadik vagyok. Én érzem túl,és reagálom túl az egész dolgot? Vagy valamit rosszul teszek?


2012. dec. 18. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is mondd el neki mi a szitu. Mert én is voltam így, nem beszéltem neki róla, és a végén majdnem szakítás lett a vége... Szerintem látja rajtad, hogy nincs minden rendbe...
2012. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"és fél órától 1 óráig terjedő időben oda is ér hozzám... "

Nagyok az elvárásaid! Teleportáljon?

2012. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!