Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt, hogy az...

Miért érzem azt, hogy az ilyen kérdéseket mindig nők teszik fel? "Fel lehet dolgozni azt, hogy éveket pazaroltál egy kapcsolatra aminek kudarc lett a vége? "

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 22:44
1 2 3
 1/21 Bocipók ***** válasza:
43%

Már az elején érzik, hogy nincs valami rendben, de becsukják a szemüket.

Szeretnek panaszkodni és szenvedni. Könnyebb, mint lépni.

(Tisztelet a kivételnek).

2010. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%

azért mert a nők többsége szeret vkit évekig "kísérgetni",mire beismeri h nem működik....sokan nem értik a gondolkodásomat,h mertem 2 hónap után összeköltözni párommal és 1 év után babát vállalni...én erre azt mondom mindig:aki 20 év után válik el a másiktól,annak jobb?az se volt kibiztosítva semmiről...de ha éveket "pazarolok" egy olyan kapcsolatra ami igazából nem is jó,akkor az egész életem elment igy,és már csak akkor veszem észre ha késő.

A nők többsége szeret szenvedni....lehet ezért most jön majd a lepontozás a nőtársaimtól,de akkor az is azt bizonyítja h nekem van igazam.


23/N

2010. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Mert a férfiak nem lelkiznek ilyeneken.
2010. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Jól érzed.Ugyanis a nőknek tényleg nem mindegy az idő.Szülni,családot alapítani csak egy bizonyos korig lehet,utána már késő bánat.Míg a férfi,akár 50 évesen is képes újrakezdeni az életét,még közös gyermeket is tud nemzeni.

Ezenkívül sok olyan férfit láttam,aki pl.10-20 év házasság után pár héten belül már más nő oldalán feszített.Egy nőnek nem ennyire egyszerű a továbblépés,pláne,ha éveket áldozott az életéből valakire,aki aztán például megcsalta.

2010. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

pl, mert egy nőnek kevesebb ideje van. egy pasinak lehet családja 40 évesen is, de a 30as nők alig kellenek már vkinek. Szülni is egyre rosszabb idősen. Pl ha egy nő 35 évesen találja meg a párját, akkor abból már nem nagyon lesz sok gyerek.

Szerintem így értik az évek pazarlását és valahol meg is értem őket. Szar lehet kijönni 30 felé rosszul egy több éves kapcsolatból.

Ez nem azt jelenti, hogy a fent említett csoportba tartozom. Fiatal vagyok még hozzá (19) csak leírtam, hogy szerintem miért éreznek így.

2010. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Az utolsó válaszolóval értek egyet!

Egy nő tényleg sokkal rövidebb idő alatt kényszerül családalapításra, gyermekszülésre. 40-50 évesen már alig talál magának párt, mert egy férfi akármilyen idős, neki fiatal pipi kell...

2010. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%

vannak olyan nők, akiknek egy kapcsolatban azt várják, hogy mikor lesznek eljegyezve, házasság, stb... és amikor x éve vannak valakivel, és szakítás a vége kezdhetik elölről felépíteni az egészet egy másik emberrel.

szerintem sajnos rengeteg olyan nő van, aki elvárja, hogy a párja bizonyos idő után vegye feleségül. az egész a kétségbeesettségről szól. pedig szerintem ez nagyon gáz, mert minden kapcsolatból tanulunk valamit, okosabbak, érettebbek leszünk.

és ha utólag úgy fogják fel, hogy időpazarlás volt az egész, akkor minek voltak az illetővel éveken át?

sajnálom az ilyen embereket nagyon...

21/L

2010. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Ja és hozzátenném, hogy ezt a pasiknak is jobban látni kéne. Exbarátom pl meg volt róla győződve, hogy 30-40 éves koráig csak úgy ellesz, aztán majd alapít családot. Ezek után vigyorogva megkérdezte, hogy ugye ez jó lesz így. Mondtam, hogy hát jó lenne, ha lenne rá időm nekem is. (1 év volt köztünk és nem ezért szakítottunk)

Teljesen ledöbbent, hogy jééé erre nem is gondoltam.

2010. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen igaza van az utolso hozzaszolonak. Egy nonek foleg ha mar van gyereke es nem fiatal, nagyon nehez egy kapcsolat utan normalis tartos kapcsolatot kialakitania, mert alt. a gyerek nala van elhelyezve, o elsosorban anya, a ferfi meg sokkal konnyebben talal maganak valakit, mint mindenkitol fuggetlen ember es lehet akarhany eves. Sok negyvenes ferfi huszas, harmincas novel van, de egy negyvenes novel mar negyvenes ferfi sem nagyon akar lenni, nem hogy fiatalabb. Egy idosebb nonek limitaltabbak a lehetosegei, igy persze, hogy igy eli meg a dolgot. Egy ferfinek akarmikor lehet uj gyereke, csaladja, egy nonek meg nem. Sokaknak mar 40-43 koruk utan nem is lehet gyereke vagy csak nagyon sok szenvedes aran.
2010. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Huszonéves lányok, ne haragudjatok!

Ti most így látjátok, nagyon fiatalok vagytok, de higyjétek el, hamar elmúlik! Jön a sok gond, van-e normális párod, van-e egzisztenciátok, akartok-e gyereket...stb. Mondjuk most úgy néz ki, hogy van egy szerelmed, de lehet, hogy 30 éves korodra odébbáll, vagy összevesztek valamin... Évekbe is telhet, mire újra olyat találsz, akivel hosszú távon el tudod képzelni az életed... És akkor újra ott az a sok kérdés: nem vagyok még túl öreg a gyerekhez? Mitől híztam így meg? Dolgozzak vagy szüljek? Ha meg egyedül vagy egy gyerekkel, akkor párt találni is nehéz.

Nem akarlak elriasztani benneteket, de 20-25 évesen még hajlamos az ember lánya rózsaszínben látni a világot, utána jönnek a ráncok, meg a szomorú valóság....:)

2010. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!