Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól érzem a dolgokat, lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem a dolgokat, lépjek felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


A lényeg az,hogy jártam egy lánnyal 2 hónapig iszonyatosan megszerettük egymást,de a vége felé egyre kevesebbet tudtunk találkozni,sajnos neki is nekem elég sokszor közbe jött valami plusz mindkettőnk családjával vannak galibák és ezek is közre játszottak, és vége lett ez volt 2 hete.Szóval inkább külső okokból lett vége.És kb úgy másfél hétig nem is beszéltünk aztán írt nekem hogy hogy vagyok meg ilyenek és elkezdtünk beszélgetni és mondtam mi lenne ha találkoznánk?és találkoztunk a múlt szombaton,beültünk egy helyre teázgatni és olyan volt mint mikor elkezdtünk megismerkedni,aztán sétáltunk hülyéskedtünk nagyon jól éreztük magunkat.Aztán találkoztunk tegnap is de tegnap meg még jobb volt ugyanis játszadoztunk,az után akkor leültünk egy padra és nagyon jól eltöltöttük kettesbe az időt.Inkább úgy vettem észre a reakcióíjból hogy ez nem inkább egy fiú-lány haverság hanem sokkal több.Én még mindig szeretem,és tudom hogy ő is (egy barátnője mondta) és igazából suli végéig kellene kibírni mert aztán mindketten megyünk dolgozni.A gondom viszont az hogy eléggé elbizonytalanodtam a szakítás óta és nem tudom,hogy lépjek e felé ha igen akkor hogyan lépjek?Vagy mit mondjak neki ?



2012. dec. 18. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyi haver :) Látszik, hogy szereted. és a csaj sem közömbös irántad. Ha szeretitek egymást, akkor ne hagyd, hogy valami közétek álljon! Persze! lépj! Gyere vele össze Újra! Hiszen jól megvagytok, nem?! -Akkor? Rajta Span! :)

ha nemteszed; Szomorkodsz, és bánatos leszel. És őis. És folyton egymással lennétek. Ha meg összejöttök újra, akkor Happy a történet! na, gyerünk nigger! ;D --Chocky--

2012. dec. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz :D Hát én szeretnék össze jönni vele újra,csak ilyenkor már nehéz lépnem,hogy csalódtam egyszer.
2012. dec. 19. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!