Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél valakivel karácson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél valakivel karácsony előtt?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mondta,..poénkodott mikor erről volt szó.. "Biztos nem jönnék össze senkivel az ünnepek előtt,ajándék,buli stb." (Anyagiakra célzott)


Anyagiasnak tűnik a poén,de szerinted van bent valami igazság?:D


2012. dec. 18. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én igen,akkor ez lenne a legszebb karácsonyom...:)
2012. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. :D
2012. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs, ez elég buta kijelentés volt, korlátolt gondolkozásra vall...

Nyilván ha akkor jövök csak össze valakivel, akkor az nagyon korai szakasz, miért kellene bármit is vennem (sőt, később sem kötelező drága "cuccokat" venni...)? Gusztustalan, hogy manapság ennyire pénzben gondolkozik a nagy többség.

Ha annyira nagyon egymásra talál is két ember pont az ünnepek előtt, akkor

1. egy saját készítésű süti szinte semmibe sem kerül, és nagyon is figyelmes meglepetés

2. lehet, hogy eszükbe sem jut az ajándékozás (nekem legalábbis az első hónapokban, mikor két méterrel a föld felett jártam, tuti hogy nem voltak ilyen gondolataim, hogy úristen, milyen ajándékkal nyűgözzem le a másikat)

2012. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Háhá köszönöm a meglátásokat:D

Azért vicces szerintem:D

2012. dec. 18. 23:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Legjobb Karácsonyom lenne:D Mondjuk lehet meglepném valamivel az illetőt, de nem rohadt drága ajándékkal, hanem valami aprósággal.
2012. dec. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont most jövök össze valakivel. Hát... kicsit para, hogy mivel lepjem meg. Ilyen gondom még sohasem volt. Mindig régóta ismertem már ilyenkorra. Persze most is van már két ötletem, amit tudom hogy szeret, na de akkor is..
2012. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!