Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is szoktátok viszonyítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktátok viszonyítani a saját kapcsolataikat az itteni problémákhoz?

Figyelt kérdés

Én akármikor felnézek erre az oldalra, mindig úgy meglepődök, hogy egyes emberek miket képesek eltűrni attól az embertől, akinek elvileg a legjobban kéne őket szeretniük...És olyan szerencsésnek érzem magam, hogy nekem ilyen kivételes párom van. Ti is hálát adtok a sorsnak, miután olvasgatjátok, hogy mások milyen szörnyű kapcsolatokban élnek, nektek viszont milyen szerencsétek van?

Persze tanulságokat is le lehet vonni itt sok mindenből, pl az előző kapcsolatomban rengeteg problémám volt, és sok itteni kérdés és válasz döbbentett rá arra, hogy ez mennyire nem volt úgy jó...


2012. dec. 19. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Amig mukodott a kapcsolatom, nem jartam ide, miota veget ert, azota folyamatosan a kerdeseket olvasgatom, hogy mas emberek hasonlo problemaibol nyerjek egy kis eletkedvet, vagy esetleg olvassak egy javaslatot, amely szamomra os hasznos lehet...


Orulj, amig azert jarsz ide, hogy lasd, neked mennyire jo!

2012. dec. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miiiicsodámat ?::DDDDD
2012. dec. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.


Sosem volt és el sem tudnék képzelni magamtól olyan problémákat, hogy a szopástól teherbe eshetett valaki, meg effélék...

2012. dec. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* mármint sosem voltak ilyen problémáim
2012. dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!