Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a srác?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki idősebb nálam. Másfél éve teljesen szerelmes voltam belé, de nem volt köztünk több mint haveri kapcsolat. És nem rég, rám írt facebook-on, hogy és hogy találkozni akar velem, mert mondani akar valamit. Megkérdeztem tőle: mivel kapcsolatban. És azt írta hogy: Azzal kapcsolatban, amiről táborban beszélgettünk.

Tudniillik, a táborban arról beszélgettünk hogy nagyon teszik nekem. Lehet úgy is lehet mondani hogy szerelmet vallottam neki. Úgyhogy valószínűleg meg akarja kérdezni hogy akarok-e vele járni. De az a kérdés, hogy ezt facebook-on miért nem tudta megkérdezni. Lécci segítsetek.



2012. dec. 10. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert ilyesmit általában nem facebookon beszélünk meg. Azon a sz*ron kívül is van élet, még ha sokszor nem is úgy tűnik.
2012. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És az nem lehet hogy csak le akar velem feküdni? :O
2012. dec. 10. 20:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, de én ezt innen hogyan állapítsam meg? Találkozzatok, aztán majd kiderül, hogy mit akar.
2012. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak elővigyázatos akarok lenni, mert hát.. azt sem akarom hogy megerőszakoljon vagy ilyesmi..
2012. dec. 10. 20:43
 5/11 anonim ***** válasza:

A járás is magában foglalja azt, hogy le akar veled feküdni.

Majd lesz ahogy lesz.

2012. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tuti nemakar megeroszakolni.

nembántanak az idosebb fiuk sot vigyáznak rád, tapasztalatbol tudom

2012. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze..csakhát.. ha szeret, akkor gondolom vár ameddig kell..nem?:o
2012. dec. 10. 20:47
 8/11 Missi_Key ***** válasza:
azt írtad haveri..akkor már találkoztatok korábban is, vagyis ismered személyesen?
2012. dec. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De.:S
2012. dec. 11. 13:44
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen.. ismerem személyesen.
2012. dec. 11. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!