Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Férjem és gyerekem van. Viszont azt hiszem beleszerettem a barátnőm férjébe és én sem vagyok közömbös számára azt hiszem.

Mit tennétek?


2009. aug. 23. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a férjednél! Legalább a gyerekekre gondolj!
2009. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a a gyerkednél és a férjednél...egy fellángolás miatt, ne dobd el öket. Ha nem szereted a férjed akkor nem kellett volna gyereket vállalni vele, igy meg most a gyerekeddel szursz ki!
2009. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megteszed mindenki utálni fog (a gyerekeid ezt sose fogják megbocsátani). Akit én ismertem, és ilyet tett, egyedül és magányosan halt meg (a hapsi pár hónap után tovább állt).
2009. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!