Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdjem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a féltékenységem, úgy hogy nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy fiúval, akivel először csak játszadoztam, és nem vettem őt komolyan, viszont a sors vicces tragédiája következtében beleszerettem. Ő is szerelmes belém, azonban ő elég messze lakik tőlem, így egy nevetséges és gyerekes megállapodást kötöttünk, miszerint néhány évig várunk egymásra, és miután végeztünk a kötelezettségeinkkel, akkor szabadon együtt leszünk hivatalosan. És hogy fennmaradjon a kapcsolatunk 2 hetente fogunk találkozgatni. Addig mindketten éljük az életünket, és teljesen függetlenek vagyunk egymástól. Tehát nem vagyunk együtt, de ha találkozunk, olyanok vagyunk mint egy normális szerelmespár. Igen, ez mind szép és jó, meg persze kicsit vicces is, viszont megismerkedésünk előtt szerelmes volt egy lányba, akibe szerintem még mindig az, és úgy érzem hogy csak egy pótlék vagyok, ugyanis jó barátok, és nem akarja tönkre tenni a barátságukat ilyenekkel. Az az igazság, hogy rengeteg időt töltenek együtt, és ő többször is hangsúlyozta, hogy nagyon szereti és tiszteli azt a lányt. És én annyira féltékeny vagyok erre a lányra, hogy már beleőrülök!!! És tisztában vagyok vele, hogy a megállapodásunk mire épült, tehát nem szólhatok egy szót sem, de ezzel csak felfokozta bennem a féltékenységet. Mit tehetnék ez ellen? Kérlek segítsetek!
2012. dec. 19. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez a felállás maga elég necces szerintem. Az ilyen távkapcsolat ritkán működik. Egy idő után úgyis az lesz, hogy megtetszik valaki más aki elérhetőbb, tudtok mindig talizni, és akkor kampec az egésznek. Rájössz, hogy eddig is az időt pazaroltad.


Persze te tudod mit akarsz, de nyilván sosem veheted biztosra, hogy a másik nem lép-e félre. Erre azért elég nagy a "késztetés" lévén, hogy ritkán taliztok, és hát ugye a hormonok, a fránya hormonok...

2012. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ő is szerelmes belém"


Ezt csak te hiszed.


"megismerkedésünk előtt szerelmes volt egy lányba, akibe szerintem még mindig az, és úgy érzem hogy csak egy pótlék vagyok, "


Jól hiszed.


"s ő többször is hangsúlyozta, hogy nagyon szereti és tiszteli azt a lányt. "


Itt a zárszó: pótlék és unaloműzőnek szánt szerep a tiéd-semmi több.

2012. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a pasi még mindig a másikat szereti.Ezt te is érzed is, és tudod is, csak nem mersz szembenézni a valósággal, mert pontosan tudod mi jönne ki.


A pasik de a nők sem tudnak 2 személyt szerelemmel szeretni. Nincs olyan ember a földön aki tudna.

2012. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta, hogy szerelmes volt belé, hanem azt hogy szerette, jobban mint egy barátot, és nagyon bensőséges baráti kapcsolatuk van, viszont mikor velem van, akkor hatalmas szerelmet és vágyat érez. De igen, érzem hogy itt saját magamat csapom be azzal, hogy elakarom hinni amit mond
2012. dec. 19. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem azt mondta, hogy szerelmes volt belé, hanem azt hogy szerette"


Hát, tudod, ha egy megszakadt kapcsolat után még mindig olyan energiák tobzódnak ill. jönnek le egy emberről, hogy azt egy másik új ember is leveszi(nem véletlenül vagy féltékeny) akkor az szerelem volt-nem is kicsi, és nem barátság, ahogy te azt írod..Ezt érzed, ezért is vagy féltékeny.

2012. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod a pasik átlaga szeret talonba hagyni 1-2 nőt, hogy ha úgy alakul akkor elő tudja rántani.


A nőknél máshogy van, ők nem tesznek talonba senkit, mert pasi annyi van mint égen a csillag.Felesleges a talon..

2012. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!