Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrjít a féltékenység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrjít a féltékenység?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy párom 2 munkahelyen dolgozott,de már csak egyik helyen melózik,mivel az üzletben,ahol dolgozott,nincs rá szükség-magyarul..1 hónapban 1-2x azért elhivják,hogy menjen be..párom nem mond nemet.

Bosszant,hogy péntekre behivták,mert nem lesz ott a volt főnöke,főnöknője,csak a nő,egyedül pedig nem birná(épitészeti üzlet)És én féltékeny vagyok,bevallom,eddig nem tudtam milyen a "kapcsolatuk",de a múltkor kint összefutottunk a nővel+a családjával,párom és a nő olyan jól elbeszélgettek,röhögcséltek...én meg csak álltam,mint a h-lye..most meg egész nap a nővel a boltban..ááá,megőrülök..persze páromnak nem mondtam,de tudja,hogy nem örülök ennek.Hiába is kérném,hogy ne menjen,sőt a másik melóban már cserélt is valakivel..

Hogy tereljem el a gondolataimat??Nehéz megállni,hogy ne mondjak semmit a páromnak,de félek,hogy ki fog csúszni a számon ez az egész..


2012. nov. 19. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A munkahelyét fogd fel egy kötelezően látogatott helynek, ahol nem választhatja meg, hogy kivel dolgozik együtt. Gondolj arra, hogy annak a nőnek is rólad mesél. :)
2012. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is majdnem ebben a cipőben járok!Az én párom egy boltban dolgozik ahol napi 10-12órát van nőkkel körbe véve,akikkel igen csak jó(BARÁTI)viszonyban van. Én nem lacafacázok,kerekperec megmondom neki,hogy megőrjít a tudat hogy egész nap ezekkel a hölgyeményekkel vankörbevéve.

Szerintem próbálj meg nem rá gondolni,bár tudom ez nehéz!Ha nem muszáj neszólj neki,sok vita forrása lehet ez.Gondolj arra aki meg akar csalnin az igy isúgy ismegfog,ha hisztizel'neki evégett ha nem.

2012. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is csak arra gondolok, hogy ha még akar csalni, úgy is megfog.
2012. nov. 19. 14:27
 4/5 anonim válasza:
igazán nincsmit!:)
2012. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nőként nézne a csajra,azt nagyon észrevetted volna.Ne parázz azért,mert jól kijön egy munkatársával.Rémálom úgy dolgozni,ha rossz a kontaktus a munkatárssal.És igen,ha meg akar csalni,akkor is megteszi,ha fejre állsz,bízz meg benne,nem hinném,hogy Te lennél mellette,ha másra van szüksége :) . 29/L
2012. nov. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!