Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrjít a féltékenység! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrjít a féltékenység! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
barátommal most szakítottunk,mert már a végét járta a kapcsolatunk. borzasztóan hiányzik és tudom,hogy most is egy másik nővel van. egész nap visszafolyom azt a dühöt amit most érzek és tudom,hogyha nem csapok hisztit(ami belegondolva ésszerűen csak ártana) egyszerűen beleőrülök. már megbeszéltünk mindent és mindketten nagyon sajnáljuk,hogy véget ért,de jobb így mindenkinek. mi segítene a beletörődésbe? valaki,aki már átélte ugyanezt az érzést,segítsen! nagyon szomorú vagyok
2012. okt. 30. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Mikor szakítottatok pontosan? Ezen a napon?

Ez azért elég *** dolog, hogy máris egy másik nővel van.

Mondjuk én úgy próbálnám elfelejteni, hogy minden rá emlékeztető dolgot kitörölnék, eldobnék, vagy eltenném egy dobozba mindet és elraknám.

Még az elején nehéz lesz nem rágondolni, de idővel majd könnyebben megy.


Kezdj el mondjuk sportolni, vezesd le valamin a feszültséget!

Menj sokat emberek közé! Próbálj nyitott lenni mindenki felé!


Sajnos mást nem igazán tudok mondani, nem voltam még ilyen cipőben, de nem is szeretnék. :(

Kitartást!

2012. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!