Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még ilyen lány Magyaro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen lány Magyarországon, a huszonéves korosztályból, aki nem foglalt?

Figyelt kérdés
Aki normális, nem ribanc, lehet vele komolyan beszélgetni, de hülyülni is, tud és szokott olvasni (nemcsak Twilightot meg hasonlókat, hanem értelmes könyveket is), képes az őszinteségre, nem várja el, hogy a férfi tartsa el és végezzen minden házimunkát. Ja és aki pasiból is hasonlót keres, nem pedig az a fontos neki, h jóképű és magas legyen :)
2012. dec. 18. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Létezik,biztos.
2012. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Még harmincasok is vannak. Csak nem biztos, hogy pont téged keresnek, a szeretet ugyanis szabadságról szól, nem elvárásokról.
2012. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Vannak de ezekre gyorsan lecsapnak :)

én is ilyen vagyok, szakítottam 3 és fél év után a párommal és máris elkezdett udvarolni valaki más, hogy ő pont ilyen értelmes ,kedves lányt keres már évek óta...

2012. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Van.

Neked mi számít értelmes könyvnek?:D Pl?

2012. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 19 vagyok, de ilyen lány. Szeretném ha ilyen fiúm lenne, mint amiket leírtál, de az a baj, hogy mindig az olyanokba szeretek bele, akik nőcsábászok. Megbolondítanak és csak húzzák az agyam utána, én meg csak rájuk vágyok...Vannak még ilyen lányok, de nincs olyan ember, akinek a külső ne számítana, aki azt mondja, hogy nem számít a külső, az hazudik!
2012. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4 Mondjuk a Da Vinci kódtól felfelé már értelmesnek mondható sztem :)

#5 Te legalább ismered magadat, sok lány nem.

2012. dec. 18. 16:57
 7/15 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen :) :) én sem találom a hozzám való pasit.....

19/L

2012. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. De nekem az IS fontos hogy jóképű legyen, bocsi. A magasság lényegtelen.
2012. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem nem létezik.

Olyanok mint a dinoszauruszok.Mindenki tudja,hogy léteztek,csak senki se látott még egy élőpéldányt.:D

Na jó csak szop@tlak.Már miért ne lennének?Biztos vannak,csak amíg te ilyen f@szságokat kérdezel,addig szinte biztos,hogy egyet se fogsz találni.

Üdvözlettel:én:D

22/F

2012. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

persze, hogy vannak ilyen lányok, csak ahogy előttem is írták, "nincs olyan ember, akinek a külső ne számítana, aki azt mondja, hogy nem számít a külső, az hazudik!".


mondjuk, én is úgy vagyok vele, hogy valamiért mindig is a "rosszfiúkhoz" vonzódtam, akik olyan szemtelenül helyesek, nagydumások, akik nagyon tudnak csajozni - nem csak ülnek a sarokban és várják a sült galambot, vagy gyakorikérdések-en írogatnak, hogy léteznek-e még (az elvárásaiknak megfelelő!) normális lányok.


(lehet, hogy nem a te kategóriád, csak te is említetted a magasságot, szóval, ja, napi min. 1 kérdés itt arra vonatkozik, hogy a lányoknak miért nem kellenek a 165 cm magas, vékony fiúk... :D)

2012. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!