Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen "férfi tipus" szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "férfi tipus" szereti a kerekebb lányokat? Bejön ez valakinek? Vagy amíg nem lesz zsírleszívásom, addig pasim sem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és széles a csípőm nagy a fenekem, a derekam viszont véknyabb, a melleim sem túl nagyok,de formásak..és sokak szerint szép az arcom.. Elég rég óta nincs pasim, és attól tartok, h ez mind a testem miatt van:S Pedig próbálok minednt megtenni az egészséges életmódért..de ilyen vagyok..
2008. máj. 28. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
háát a T657 es változatok azok jók azt mondják
2008. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Persze, hogy bejön. Nincs típushoz kötve... pasiból is, akár a soványnak, akár a kövérnek bejön. Attól függ, hogy kinek mit jelent a szép fogalma. Nem feltétlenül kell ezért zsírleszívást csináltatnod. Biztos rádtalál majd valaki.
2008. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Hát énis zzel a problémával küzködtem rengeteg mindent kiprobáltam de semmi nem hatott, végül rájöttem hogy fleslegesen kilodok akinek kellek igy is kelleni fogok, és lám megtaláltam a párom és nagyon boldog vagyok igy ,és vannak olyanok akiknek direkt ez a tipus jön be. tudod" az első osztály mindig párnázott" :)
2008. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nem tudom, igy a leírtak alapján nekem pl bejönnél. 18 vagyok, magas, vékony, rocker:D de nem kell megijedni, biztos más tipusnak is bejössz:)
2008. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Örülök, h van pozitív példa:)
2008. máj. 28. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl jobban szeretem azokat a lányokat akiken van mit fogni! Az ilyen anorexiásoktól meg borzongok...
2008. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Latod a pasik szeretik a kerek noket!!! En is az vagyok...szep arccal. PArom is van. Nyugi, meglesz minden. Csak vedd eszre es ugyes legyel!
2008. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ehh én fordítva vagyok, vékony vagyok, de az arcomra zacskót kéne húzni... szívesen cserélnék veled.
2008. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!