Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Elfelejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elfelejtsem ami történt? Akár bocsássak meg?

Figyelt kérdés
Barátnőm összejött a exemmel már 2 éve.Azóta nem beszéltem vele. És még engem bánt a dolog. Nap mint nap gondolok rá, de tudom h nem tudnám végig hallgatni a magyarázatát. Lehet túl büszke vagyok.
2012. dec. 20. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2 év után már nem mindegy? Kínosabb lenne most újra felvenni a kapcsolatot, mint hagyni az egészet.
2012. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő próbálkozott már csak akkor én küldtem el a fenébe. Azóta semmi.Tudom h neki sem jó így, de tudom h nem menne h én álljak oda elé vagy akár én kezdeményezzem ezt.. Akkor is neki kéne, elvégre ö cseszte el..mégha én annó elküldtem is.
2012. dec. 20. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémádat.
2012. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt most negatív értelemben értsem?
2012. dec. 20. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól kezdve, hogy szakítottatok, olyan sok közöd neked nincsen, hogy kivel lesz utána viszonya. Nem kellene egy ilyen dolgon még vacilálnod. Le kéne szarnod, hogy mi van velük, elvannak és szevasz. A barátok meg mennek jönnek.
2012. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, persze egyértelmű semmi közöm. De a gyerekkori b-nőmről van szó. És ez elég elkeserítő h egyik napról a másikra elveszítettem. Mellesleg fordítva nem hinném h én csináltam volna ilyet. Ez a nem semmi amikor egy ilyen b-nőd volt évekig és igazából nem is ismerted, h milyen is. Kicsit megalázó részemről. :(
2012. dec. 20. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!